Historia działalności Zakładu Pogrzebowego Anika

Śmierć bliskiej Osoby to zwykle wielka trauma dla Rodziny, dlatego Zakład Pogrzebowy ANIKA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniając kompleksową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Pracownicy podchodzą do każdego indywidualnie, dlatego też nikt nie zostanie potraktowany schematycznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku funeralnym dom pogrzebowy cieszy się dobrymi opiniami wśród Klientów województwa mazowieckiego, na którego terenie świadczy swoje usługi z należytą starannością. Przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe mazowieckie oraz wybierając powiat sierpecki, możecie Państwo sprawdzić zakres działalności firmy w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym. Właściciele oraz zatrudniona kadra dokładają wszelkich starań, aby udzielić wsparcia i pomocy w tym trudnym czasie. Dyspozycyjni są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Anika

Każda ceremonia pogrzebowa przygotowana przez Dom Pogrzebowy ANIKA stanowi wyjątkowe wydarzenie. Realizowana jest ze skrupulatnością i największą starannością zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego lub z oczekiwaniami Rodziny. Zakład pogrzebowy gwarantuje świadczenie kompleksowych usług, na najwyższym poziomie. Pracownicy dopełniają wszelkich formalności w instytucjach publicznych, kościołach i u zarządców cmentarzy. Na życzenie rodziny reprezentują Ją w urzędach oraz pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego i należnych świadczeń. Firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem uroczystości, zarówno jeśli chodzi o pogrzeb katolicki, jak i świecki. Całodobowo organizuje eksportację zwłok ze wskazanego przez Klientów miejsca. Bez znaczenia jest, czy transport Zmarłego konieczny jest z Jego prywatnego domu, domu opieki, szpitala czy na przykład hospicjum. Dodatkowo firma świadczy usługi transportu międzynarodowego, dbając o dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności z nim związanych. Należąca do zakładu flota wyspecjalizowanych karawanów zapewnia wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych wymogów sanitarnych i technicznych. Zakład pogrzebowy przygotowuje zarówno pogrzeby tradycyjne, gdzie Zmarły pochowany jest w trumnie, jak i urnowe, po uprzedniej kremacji ciała. Dzięki wieloletniej współpracy z pobliskimi krematoriami zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług. Na życzenie rodziny możliwa jest tam rezerwacja kaplicy oraz organizacja uroczystości pożegnalnej przed procesem kremacji. Kompetentny i rzetelny personel z najwyższym szacunkiem dla Osoby Zmarłej przeprowadza zabieg tanatopraksji, a także wykonuje profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną. Firma dysponuje własnymi, nowoczesnymi chłodniami, do których przewożone jest ciało natychmiast po zgłoszeniu. Udostępnia własną kaplicę pożegnań dla Rodziny i uczestników ceremonii. Ponadto zajmuje się sprzedażą odzieży żałobnej oraz dba o oprawę muzyczną i florystyczną. Wykwalifikowany personel przygotowuje bukiety, wieńce oraz wiązanki z kwiatów żywych, oraz sztucznych. Możliwe jest wykonanie spersonalizowanych kompozycji kwiatowych na specjalne zamówienie. Poza szeregiem usług pogrzebowych oferta firmy obejmuje również wysokiej klasy usługi kamieniarskie. Pracownicy są w stanie wykonać każdy nagrobek zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami Rodziny. Zakład posiada szeroki wybór kamienia oraz wzorów nagrobków, a także zajmuje się przygotowaniem ozdób i zdjęć nagrobkowych. Gwarantuje rzetelne i terminowe wykonanie wszelkich zleconych prac. Usługi mogą zostać bezgotówkowo rozliczone w ramach zasiłku pogrzebowego.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Anika

Zakład Pogrzebowy ANIKA swoją główną siedzibę posiada w Sierpcu przy Placu Fryderyka Chopina 14. Swoje profesjonalne usługi świadczy zarówno w miejscowości Sierpc (zakłady pogrzebowe Sierpc), jak i na terenie całego województwa mazowieckiego. Zaangażowani i wyrozumiali pracownicy są dyspozycyjni przez 24 godziny, każdego dnia, również w święta, aby w razie konieczności udzielić natychmiastowej pomocy i wsparcia. Wedle potrzeb i możliwości mogą Państwo wykonać telefon do zakładu bądź też udać się na miejsce. Właściciele i starannie wybrana kadra robią wszystko, co w ich mocy, aby służyć Państwu Pomocą. Żadna z osób zgłaszających się do firmy nie pozostanie bez wsparcia.