Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Anika

Zakład Pogrzebowy ANIKA od wielu lat działa na terenie powiatu sierpeckiego w województwie mazowieckim, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym znajdziecie Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Sierpc. Świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi funeralne każdej Rodzinie dotkniętej bolesną utratą Bliskiej Osoby. Firma dokłada wszelkich starań, by każda ceremonia pożegnalna była unikatowa i pełna klasy, a każda Rodzina otrzymała wyjątkowe wsparcie, troskę i zrozumienie w tych ciężkich chwilach. Codzienne starania właścicieli i zaufanych pracowników zakładu regularnie przynoszą mu pozytywne opinie, a także miano firmy godnej zaufania. Dom pogrzebowy podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, analizuje jego potrzeby, oczekiwania, dostosowuje uroczystość do jego sytuacji finansowej oraz wyznania. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego, kto znajdzie się w potrzebie.

Pomoc oferowana przez Zakład Pogrzebowy Anika

Zakład Pogrzebowy ANIKA posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pożegnalnych. Umożliwia każdemu człowiekowi pożegnanie się z Bliską jego sercu Osobą w najpiękniejszy możliwy sposób. Bogata wiedza z zakresu branży funeralnej pozwoliła właścicielom na skomponowanie oferty uwzględniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Pomoc ze strony firmy rozpoczyna się już od pierwszych chwil obecności Klienta w siedzibie – na podstawie stosownego upoważnienia z jego strony, personel wypełnia wszelkie formalności w urzędzie, kościele oraz u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest ceremonia. Pomocna i pełna empatii obsługa bierze na swoje barki również formalności związane z organizacją kremacji, ekshumacji a przede wszystkim uzyskania przez Rodzinę zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Zakład pogrzebowy realizuje uroczystości o charakterze religijnym oraz świeckim – te prowadzone są przez profesjonalnego mistrza ceremonii. W siedzibie zakładu znaleźć można różnorodny wybór trumien oraz urn. Produkty dostępne w firmie wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, mosiądz czy kompozyt. Oferta zawiera także akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic nagrobnych, zniczy i nekrologów. Każda Rodzina może być spokojna o oprawę kwiatową uroczystości – doświadczeni floryści każdego dnia dbają o świeżość i trwałość roślin, z których przygotowywane są wieńce, wiązanki, stroiki i rozmaite bukiety okolicznościowe. Firma zapewnia także oprawę muzyczną ceremonii. Dzięki doskonałemu wyposażeniu firmy w nowoczesne samochody pracownicy świadczą całodobową usługę eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Cała procedura odbywa się zgodnie z przepisami prawa, a także normami technicznymi i sanitarnymi. Firma posiada specjalistyczne pomieszczenia chłodnicze, w których wykwalifikowana i stale rozwijająca umiejętności obsługa, dokonuje czynności z zakresu tanatopraksji, czyli balsamacji. Dzięki stosownym zabiegom Osoba Zmarła wygląda schludnie, naturalnie i poważnie. Możliwy jest zakup odzieży pośmiertnej w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, w siedzibie firmy. Dodatkowo firma świadczy usługi kamieniarskie, oferuje Rodzinom nagrobki w najwyższej jakości, wraz z montażem. Zakład charakteryzuje terminowość i uczciwość w wykonywaniu zleconych usług. Każdego dnia, kadra pracowników sumiennie wypełnia posługę nie tylko na rzecz Osób Zmarłych, ale również ich pogrążonych w żałobie i bólu Rodzin.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Anika

Zakład Pogrzebowy ANIKA Sierpc świadczy kompleksowe usługi funeralne bez względu na okoliczności – każda osoba znajdująca się w obliczu utraty bliskiej osoby, może zwrócić się do firmy o pomoc o każdej porze dnia i nocy, codziennie. Zakład prowadzi działalność we wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta, a zlokalizowany jest w Sierpcu na Placu Fryderyka Chopina 5/D.