fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ANIKA Sierpc

pl. Chopina 14, 09-200 Sierpc

801 12 12 12

530 441 689

Zakład Pogrzebowy ANIKA w Sierpcu dba o kompleksową organizację pochówków i styp.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Sierpcu

Herb miasta SierpcSierpc jest niewielkim miastem położonym w województwie mazowieckim nad rzeką Sierpienicą, zamieszkuje je prawie 18 tys. osób. Miasto otoczone jest gminami o charakterze rolniczym. Ich cechą charakterystyczną jest czyste środowisko, a produkty rolne, które pochodzą z tych terenów, są wolne od zanieczyszczeń. Większość firm, które prosperują na terenie Sierpca to jednostki prywatne, działające głównie w sektorze handlu i napraw. Prężnie rozwija się również transport, budownictwo oraz przemysł. Miasto usytuowane jest przy drodze krajowej nr 10, a także drogach wojewódzkich nr 541 i 560.

Ważnymi zabytkami miasta Sierpc są m.in.:

  • klasycystyczny ratusz pochodzący z 1841 roku, który obecnie pełni funkcję Muzeum Wsi Mazowieckiej,
  • drewniany dom Kasztelanka z przełomu XVII i XVIII wieku,
  • drewniana zabudowa części miasta,
  • a także szereg obiektów sakralnych, do których należą m.in.: cmentarz żydowski, ruiny kościoła pw. św. Krzyża, drewniany kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także cerkiew z końca XIX wieku, w której obecnie znajduje się siedziba sądu.

Sprawdzony zakład pogrzebowy w Sierpcu

W Sierpcu dla Pogotowia Pogrzebowego profesjonalne usługi funeralne świadczy zakład z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy ANIKA Sierpc wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, zapewniając kompleksową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Każda uroczystość pożegnalna realizowana przez firmę stanowi wydarzenie wyjątkowe przygotowane z najwyższą starannością. Pracownicy pomagają Rodzinie na każdym etapie organizacji pogrzebu. Na podstawie stosownego pełnomocnictwa mogą wypełnić formalności w urzędach, a także w innych wskazanych miejscach. Wizytówką firmy jest profesjonalne przygotowanie do świadczenia całodobowej usługi transportu. Wykonywany jest on z każdego miejsca w Polsce, a także z zagranicy. Zakład pogrzebowy, którzy ma siedzibę w Sierpcu, organizuje zarówno uroczystości tradycyjne, jak i urnowe wszystkich wyznań oraz te w ceremoniale świeckim. Dodatkowo poza wszechstronną pomocą dotyczącą organizacji pogrzebu, oferta firmy obejmuje wysokiej jakości usługi kamieniarskie.

Cmentarze w Sierpcu

Jedną z ważnych nekropolii na terenie Sierpca jest cmentarz parafialny. Znajdują się na nim zabytkowe nagrobki pochodzące z XIX wieku. Nieczynny już cmentarz żydowski znajdował się przy obecnej ulicy Władysława Jagiełły. W czasach użytkowania jego powierzchnia wynosiła ponad 9 hektarów.

Krematorium w Sierpcu

W mieście nie działa żadne krematorium. Każdy zakład pogrzebowy, który prowadzi działalność w Sierpcu i oferuje usługi kremacji, korzysta z usług krematoriów zlokalizowanych w pobliżu miasta.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe