Zakład pogrzebowy w Rościszewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Najtrudniejsze chwile zawsze nas zaskakują, bo przychodzą niespodziewanie. Nie można przecież zaplanować śmierci najbliższych. Kiedy jednak stajemy przed tym przykrym faktem, ogarnia nas obezwładniający ból. Nie jesteśmy w stanie podejmować racjonalnych decyzji dotyczących przygotowania godnego pochówku. W tych ciężkich chwilach ciężko jest sprostać temu zadaniu, najczęściej potrzebna jest pomocy. W takiej chwili najlepiej skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Zakład Pogrzebowy ANIKA, to firma świadcząca kompleksowe usługi dotyczące organizacji pochówków w powiecie sierpeckim, a także na terenie miasta Sierpc – zakłady pogrzebowe Sierpc. Doświadczenie zawodowe pozwala wykwalifikowanym pracownikom zadbać o wszystkie szczegóły ceremonii. Eksperiencja zawodowa pozwala na skrupulatne zaplanowanie każdego etapu przygotowań, poczynając od momentu przyjęcia zgłoszenia, aż do zamknięcia mogiły.

Usługi pogrzebowe w Rościszewie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Firma Pogrzebowa Anika oferuje pełną obsługę każdego pogrzebu. Pracownicy zajmą się odebraniem zwłok z każdego wyznaczonego miejsca i przewiozą do własnej chłodni, gdzie Osoba Zmarła przebywać będzie do chwili przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania. Specjaliści zakładu zajmą się toaletą pośmiertną. Na życzenie przeprowadzą zabiegi balsamacji i tanatokosmetyki, oraz ubiorą w strój żałobny. Następnie tak przygotowane ciało składane jest do wybranej przez Rodzinę trumny. W sytuacji przeprowadzania inhumacji dostępne są trumny z szerokiej katalogowej oferty. Z wyróżnieniem na rodzaj drewna, kolor, kształt, a nawet ozdoby. Przy wyborze usługi kremacji dobierana jest specjalnie do tego procesu przeznaczona trumna. Pracownicy w takiej sytuacji zajmą się kompleksową organizacją, wraz z możliwością pożegnania i obecności Rodziny w krematorium. W ofercie zakładu znajdują się także urny, można wybierać spośród wielu wzorów ceramicznych, metalowych czy kompozytowych w szerokiej gamie kolorów i kształtów. Dopełnieniem całego pożegnania są dekoracje kwiatowe dopasowane do życzenia Najbliższych. W swojej ofercie Zakład Pogrzebowy Anika posiada różnorodne wzory wieńców, wiązanek i mini kompozycji na trumnę, czy urnę. Floryści do wykonanej dekoracji  dołączą szarfę z napisem zgodną z oczekiwaniami Rodziny. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśli odpowiednio dopasowana oprawa muzyczna. Pracownicy zakładu pomogą dobrać właściwy repertuar, tak by stworzyć niezapomnianą atmosferę pozwalającą na osobiste wspomnienia związane z Osobą Zmarłą.

W kompetencji zakładu jest także przygotowanie nekrologów informujących o śmierci, miejscu i terminie uroczystości pogrzebowych. Dzięki temu, że Anika dysponuje kaplicą pożegnalną, uroczystość może zostać tak zorganizowana, aby Najbliżsi mogli w spokoju i kameralnych warunkach oddać się żałobie oraz osobistemu pożegnaniu. W ofercie zakładu jest także transport zagraniczny. Pracownicy przejmą na siebie wszystkie procedury i formalności związane z eksportacją ciała z obcego kraju. Wykonają również usługę ekshumacji, podczas której niezbędne jest dopełnienie wymogów sanitarnych i pozyskanie stosownych pozwoleń. Szeroka oferta obejmuje kompletną usługę pogrzebową, która zwyczajowo kończy się konsolacją. Zakład ma doświadczenie w organizowaniu uroczystego spotkania żałobników po ceremonii pochówku. Ofertę Zakładu Anika zamyka niezwykle szeroki zakres usług kamieniarskich. Doświadczeni pracownicy wykonają nagrobek zgodnie z oczekiwaniami oraz profesjonalnie go zamontują. Obok liternictwa w kamieniu firma dysponuje dużym wyborem ozdobnej galanterii nagrobnej.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Anika

W sprawach przygotowania i zaplanowania uroczystości pożegnania zmarłych należy udać do siedziby firmy Zakład Pogrzebowy ANIKA Sierpc przy Placu F. Chopina 5D. Tam przez 24 godziny na dobę każdego dnia w tygodniu znajdą Państwo osoby gotowe nieść pomoc w tych trudnych chwilach.