Opis Zakładu Pogrzebowego Anika rekomendowanego w Mochowie

Zakład Pogrzebowy ANIKA to rzetelna firma z tradycjami. Właściciele i pełni empatii, wykwalifikowani pracownicy od lat stawiają przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług. Bogate doświadczenie na rynku funeralnym oraz zaangażowanie w każdą powierzoną usługę sprawiają, że dom pogrzebowy jest ceniony przez Klientów, którzy otrzymali fachową pomoc. Pracownicy zdają sobie sprawę jak trudne i pełne bólu są pierwsze dni po stracie bliskiej osoby. Dlatego robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić Rodzinom wsparcie oraz zaplanować i zorganizować wyjątkową ceremonię pogrzebową. Firma współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie całego powiatu sierpeckiego – zakłady pogrzebowe Sierpc.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Anika z Sierpca

Wszystkie osoby, które mierzą się z bolesną stratą oraz koniecznością zorganizowania pogrzebu mogą liczyć na całościową, kompletną pomoc ze strony Firmy Pogrzebowej ANIKA. Właściciele dbają o to, aby pracująca dla nich kadra była odpowiednio przygotowana, kompetentna, aby była w stanie poradzić sobie ze wszystkimi trudami tej profesji. Pracownicy bowiem pomagają Klientom nie tylko w organizacji i obsłudze pogrzebu, ale także we wszelkich pojawiających się problemach urzędowych. Po uprzednim upoważnieniu Rodziny występują w Jej imieniu w instytucjach państwowych, kancelariach kościelnych oraz dopełniają formalności u zarządców cmentarza. Pomagają również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz należnych świadczeń.

Firma Pogrzebowa Anika całodobowo organizuje transport zwłok z miejsca zgonu do posiadanych przez zakład, nowoczesnych chłodni. Eksportacja odbywa się na terenie całego kraju. Możliwe jest również sprowadzanie ciała lub prochów Zmarłej Osoby z  zagranicy. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać niezbędne zezwolenia konsulatów i ambasad. Nowoczesna flota karawanów będąca w posiadaniu zakładu pozwala na sprawny i bezpieczny transport, z zachowaniem wymagań sanitarnych.

Firma organizuje zarówno pogrzeby wyznaniowe (różnych obrządków religijnych), jak i ceremonie świeckie. Uroczystości bezwyznaniowe mogą być przeprowadzone z udziałem mistrza ceremonii. Zajmuje się on planowaniem uroczystości, czuwa nad jej przebiegiem oraz wygłasza wcześniej przygotowaną mowę na temat życia Osoby Zmarłej. Dom Pogrzebowy specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych, ale też od wielu lat wykonuje pochówki urnowe, poprzedzone kremacją. Szeroki asortyment dostępny w siedzibie firmy gwarantuje dostosowanie wyboru do konkretnych oczekiwań i możliwości finansowych Klientów. Zakład pogrzebowy oferuje szeroką gamę urn i trumien, wykonanych  z wielu gatunków i rodzajów drewna, a także z innych materiałów, w różnych wzorach. Dodatkowo dostarcza wielu akcesoriów funeralnych, takich jak odzież żałobna, krzyże, tabliczki nagrobne, czy też relikwiarze. Profesjonalnie przygotowana kadra pracowników z należytym szacunkiem i czcią wykonuje toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz zabieg tanatopraksji.

Zakład pogrzebowy Anika dba zarówno o oprawę florystyczną, jak i muzyczną, która są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Zespół florystów przygotowuje bukiety z ciętych kwiatów, wieńce, wiązanki, a także spersonalizowane kompozycje kwiatowe na specjalne zamówienie. Personel może również przygotować nekrologi, a nawet zamieścić je w prasie, gdy Rodzina wyraża takie życzenie. Do dyspozycji bliskich i wszystkich gości pozostaje kaplica pożegnań. Istnieje również możliwość wypożyczenia autokaru do obsługi ceremonii. Biorąc pod uwagę, że jest to bardzo ciężki czas, który nie sprzyja organizacjom spotkań, zespół pracowników jest w stanie wziąć na swoje barki kompleksowe przygotowanie uroczystej konsolacji. Po zrealizowanej ceremonii pogrzebowej pracownicy firmy chętnie podejmą się również wykonaniu nagrobka w ramach świadczonych usług kamieniarskich.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowe Anika?

Zakład Pogrzebowy ANIKA z Sierpca prowadzi swoją działalność głównie na terenie Sierpca i okolic, ale też w całym województwie mazowieckim. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Sierpc przy Placu Fryderyka Chopina 14. Pracownicy są dostępni całodobowo, przez siedem dni w tygodniu w siedzibie firmy oraz pod numerem telefonu. Gotowi udzielić pomocy w każdej nagłej, niespodziewanej sytuacji.