Wizytówka Zakładu Pogrzebowego Nowak

Od wielu lat na terenie powiatu nowosolskiego w województwie lubuskim wsparcie, pomoc i zrozumienie niesie wszystkim Rodzinom pogrążonym w żałobie Zakład Pogrzebowy NOWAK. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami współpracy firmy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w jednym z miast powiatu – zakłady pogrzebowe Bytom Odrzański. Firma specjalizuje się w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowych wszystkich wyznań, a także świeckich i tych poprzedzonych procesem kremacji. Drzwi zakładu są otwarte dla każdego człowieka dotkniętego bolesną utratą Bliskiej Osoby, niezależnie od jego sytuacji finansowej. Priorytetem dla właścicieli i ich zaufanych pracowników jest kompleksowa i w pełni profesjonalna pomoc dostosowana do oczekiwań Klientów.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Nowak

Szereg usług i świadczeń oferowanych przez Zakład Pogrzebowy NOWAK pozwala na obsługę ceremonii w najwyższym standardzie. Organizowane pochówki są pełne godności, majestatu i szacunku, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej pozostających w rozpaczy Bliskich. Pomocni pracownicy firmy pozostają w stałej gotowości do niesienia pomocy. Posiadają wysokie kwalifikacje, dzięki którym wypełnią w imieniu Rodziny wszystkie formalności. Mogą reprezentować ją w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek.

Na podstawie stosownego pełnomocnictwa, personel pomoże także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS, skompletuje dokumentację niezbędną do przeprowadzenia spopielenia zwłok w krematorium bądź dokonania ekshumacji zwłok i szczątków. Doświadczeni pracownicy profesjonalnie przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku poprzez wykonanie pełnej toalety i kosmetyki pośmiertnej. Oferta zakładu obejmuje między innymi bogaty wybór trumien i urn, pochodzących od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna oraz materiałów takich jak ceramika, kamień, kompozyt oraz metal.

Zakład pogrzebowy – akcesoria pogrzebowe

W firmie znajdują się akcesoria funeralne w postaci zniczy, krzyży, tabliczek nagrobnych i urnowych, modlitewników oraz nekrologów. Każdy, kto chce, aby uroczystość pożegnalna bliskiej osoby była wyjątkowa, może skorzystać z oferty przygotowanej przez zakładowych florystów. Znajdują się w niej wielobarwne kompozycje kwiatowe, wieńce, wiązanki oraz stroiki, zarówno z kwiatów świeżych, jak i sztucznych. Zakład zdejmuje z barków Rodziny ciężar, jakim jest organizacja wzruszającej oprawy muzycznej, oferując jej usługi doświadczonych artystów. Firma niesie pomoc całodobowo, co oznacza, że w momencie utraty Bliskiej Osoby, każdy Klient może liczyć na wsparcie ze strony zaangażowanych pracowników.

Całodobowa eksportacja Osoby Zmarłej

Wyprowadzenie Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca. Niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital czy inna lokalizacja. Personel dokonuje eksportacji w sposób sprawny i bezpieczny, dzięki użyciu specjalistycznych karawanów. Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu każda Rodzina może być pewna, że usługa przewozu krajowego, czy też transportu międzynarodowego, odbędzie się zgodnie z przepisami prawa, wymogami technicznymi i sanitarnymi. Dokonując sprowadzenia Osoby Zmarłej z zagranicy do ojczyzny, personel firmy współpracuje z urzędami, konsulatami i odpowiednimi służbami. W zakładzie znajduje się elegancka kaplica pożegnań. Każda Rodzina pragnąca pożegnać Bliską Osobę, może zrobić to w ciszy i komforcie, poświęcając się modlitwie i wspomnieniom. Zapewnienie najwyższego komfortu Rodzinom w tak ciężkim dla nich czasie jest priorytetem zakładu.

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK znajduje się w Nowej Soli przy ulicy Szarych Szeregów 23 zakłady pogrzebowe Nowa Sól. Każda osoba pragnąca z szacunkiem i godnością pożegnać Bliską sercu Osobę, może liczyć na pomoc ze strony firmy każdego dnia. Zakład świadczy usługi również w niedziele i wszystkie święta.