Zakład Pogrzebowy Czerwieńsk rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Nowak świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym powiecie zielonogórskim, również w Czerwieńsku. Jego misją od początku działalności jest kompleksowa pomoc osobom pogrążonym w żałobie. Właściciele oraz pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie bliskiej osoby miało wymiar nie tylko duchowy, ale także godną oprawę. Zaangażowany personel dyspozycyjny jest na każdym etapie przygotowania pogrzebu, służy swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Czerwieńsku

Zakład Pogrzebowy Nowak, czyli Lubuski Dom Pogrzebowy z siedzibą w Zielonej Górze (zakłady pogrzebowe Zielona Góra) w ramach przygotowań do pogrzebu uzgadnia z Rodziną wszystkie kwestie formalne i organizacyjne. Z upoważnienia bliskich Osoby Zmarłej personel może podjąć się wszelkich procedur mających na celu skompletowanie niezbędnych dokumentów. Pracownicy dopełniają kwestie formalne w urzędach i innych instytucjach, a także w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, występują do odpowiedniej instytucji o wypłacenie należnego zasiłku pogrzebowego. Firma przez całą dobę realizuje usługę transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca, do zakładowej chłodni. Dzięki niezbędnej wiedzy i posiadaniu koniecznych pozwoleń możliwy jest transport na terenie całej Polski, ale też sprowadzenie ciała z zagranicy. Osoba Zmarła do dnia pochówku pozostaje w nowoczesnej chłodni i tam z najwyższym szacunkiem przygotowywana jest do pogrzebu przez specjalistów z zakresu tanatokosmetyki.

Pracownicy wykonują profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną, a także powszechnie stosowany w wielu wysokorozwiniętych krajach zabieg tanatopraksji. Zakład pogrzebowy realizuje pochówki tradycyjne oraz urnowe, w takim obrządku, jaki był wyznawany przez Zmarłego. Organizuje również ceremonie świeckie, które mogą być przeprowadzone przez wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Lubuski Dom Pogrzebowy dysponuje szerokim asortymentem trumien klasycznych, kremacyjnych oraz urn na prochy. Posiada również wszelkie niezbędne akcesoria funeralne takie jak odzież dla Osoby Zmarłej, krzyże, tabliczki nagrobne i szereg dewocjonaliów. Firma oferuje oprawę kwiatową, która jest nieodłącznym elementem ceremonii pogrzebowej, a także zapewnia piękną oprawę muzyczną.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Czerwieńsku

Zakład Pogrzebowy Nowak posiada biuro w Zielonej Górze przy ulicy Artura Grottgera 11, a także przy ulicy Wrocławskiej 1. Dodatkowo Lubuski Dom Pogrzebowy prowadzi działalność w Nowej Soli. Jego siedziba znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 23. W każdym z oddziałów pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, by służyć pomocą i wsparciem. Osoby, które nie mogą dotrzeć do siedziby firmy, nie muszą się martwić, ponieważ oddelegowany pracownik zakładu uda się pod wskazany adres, aby tam dokonać wszelkich ustaleń dotyczących planowanej uroczystości.