Zakład Pogrzebowy Zielona Góra – Lubuski Dom Pogrzebowy Nowak Zielona Góra

Zakład Pogrzebowy Nowak, czyli Lubuski Dom Pogrzebowy w Zielonej Górze zajmuje się organizacją pochówków na terenie całego województwa lubuskiego. O szczegółach dotyczących działalności firmy mogą Państwo przeczytać, przechodząc na podstronę Zakłady Pogrzebowe Zielona Góra. Firmę stanowią pracownicy o wyjątkowej empatii i wrażliwości. Mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu każdy organizowany pogrzeb jest przygotowany z najwyższą starannością. Najwyższa jakość, klasa i uroczyste pochówki są wizytówką zakładu.

Zakład Pogrzebowy Zielona Góra, Lubuski Dom Pogrzebowy, Zakład Pogrzebowy Nowak Zielona Góra - oprawa kwiatowa

Usługi pogrzebowe Zielona Góra świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy NOWAK podchodzi do każdego Klienta indywidualnie. Stara się spełnić wszystkie jego prośby i oczekiwania. Dzięki upoważnieniu ze strony Rodziny personel firmy jest w stanie zająć się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Mogą być Państwo spokojni o formalności kościelne, cmentarne, urzędowe czy związane z zasiłkiem pogrzebowym. Każda osoba po stracie może także zasięgnąć porady okołopogrzebowej, pracownicy postarają się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Doświadczeni pracownicy posługują się 3 językami i mają wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok. Dopełnią wszystkich formalności za granicą oraz bezpiecznie i z najwyższym szacunkiem sprowadzą ciało Osoby Zmarłej. Zakład pogrzebowy z Zielonej Góry realizuje pochówki tradycyjne z wykorzystaniem trumny, ale również coraz częściej wybierane pochówki urnowe, ceremonie świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Zakład pogrzebowy zapewnia godną oprawę ceremonii pogrzebowej z uszanowaniem jej światopoglądu i wyznawanej wiary.

Lubuski Dom Pogrzebowy, Zakład Pogrzebowy Zielona Góra, Zakład Pogrzebowy Nowak - namiot pogrzebowy

Firma proponuje różnorodne dekoracje kwiatowe, zarówno w postaci okazałych wieńców, jak i wiązanek oraz mniejszych bukietów i roślinnych kompozycji. Dysponuje także dużym wyborem trumien i urn, odzieży żałobnej i pozostałej galanterii nagrobnej i żałobnej.

Lubuski Dom Pogrzebowy – gdzie znajduje się siedziba firmy?

Zakład Pogrzebowy Nowak ma swoją siedzibę w Zielonej Górze przy ulicy Grottgera 11. Właściciele firmy oraz jej doświadczony i empatyczny personel, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu świadczą kompleksową pomoc na każdym etapie organizacji pochówku. Każda z ceremonii charakteryzuje się najwyższą jakością i niewątpliwą klasą, co jest znakiem rozpoznawczym zakładu. Pracownicy dyspozycyjni są codziennie przez całą dobę, by pomóc transporcie zwłok, w zorganizowaniu godnego pochówku i w dopełnieniu wszystkich formalności. Dodatkowo jeśli nie są Państwo w stanie dojechać do siedziby zakładu pogrzebowego, pracownicy przyjadą pod wskazany adres i tam ustalą wszystkie szczegóły.

Zakład Pogrzebowy Nowak Zielona Góra, Lubuski Dom Pogrzebowy - biuro