Informacje o Firmie Pogrzebowej Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi funeralne w województwie lubuskim. Niesie wszechstronną pomoc swym Klientom w przygotowaniu pięknej i niezapomnianej ceremonii pogrzebowej Ich bliskich Zmarłych. Zakład może poszczycić się mianem firmy godnej zaufania, która rzetelnie i solidnie wykonuje swoje zadania statutowe. Jej kompetentni pracownicy służą wsparciem nie tylko w sprawach bezpośrednio związanymi z samą ceremonią pożegnalną, lecz także w towarzyszących jej procedurach logistycznych. Dopełniają niezbędnych formalności, pomagają w zaplanowaniu konsolacji oraz wykonują prace kamieniarskie na cmentarzu. Oczywiście wszystko jest uzależnione i dostosowane do wymagań konkretnych Klientów, Ich decyzji oraz możliwości finansowych.

Zakres usług, jakie świadczy Zakład Pogrzebowy Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK zapewnia całościową, wszechstronną i kompleksową pomoc Rodzinom Osób Zmarłych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalizuje się w planowaniu, organizacji i profesjonalnej obsłudze pochówków.  Doświadczeni kierowcy całodobowo świadczą usługi transportu zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Zakład swoje wsparcie oferuje tym z Państwa, którzy pragną dla swoich Bliskich przygotować pogrzeb wyznaniowy oraz tym, którym zależy na organizacji świeckiego pożegnania.

Uroczystości bezwyznaniowe prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii. Personel firmy posiada cenne doświadczenie w obsłudze pochówków różnych wyznań, zarówno tradycyjnych, jak i urnowych oraz dysponuje adekwatnymi dla konkretnej religii utensyliami. Pracownicy ustalają wszystkie konieczne sprawy formalne u duchownych bądź w parafiach, gdzie ma się obyć msza pożegnalna. Jeżeli ostatnią wolą Osoby Zmarłej lub decyzją Jej Rodziny jest pochówek poprzedzony kremacja ciała, kadra Zakładu Pogrzebowego NOWAK służy pomocą. Firma od wielu lat współpracuje z pobliskim krematorium, ustala tam dogodne terminy przeprowadzenie procesu, a jeśli pragną Państwo w nim uczestniczyć – rezerwuje kameralną salę pożegnań.

Zakład pogrzebowy – niezbędne utensylia funeralne

Co istotne wszystkie konieczne akcesoria, w postaci trumien klasycznych i kremacyjnych oraz wielu wzorów i modeli urn, znajdują się na miejscu w siedzibie firmy. Dodatkowo wybrać tam mogą Państwo adekwatne, ze względu na materiał wykonania, zdobienia, czy cenę: trumny, krzyże, tabliczki oraz nekrologi. Personel pomoże Państwu także zadbać o całą oprawę muzyczną oraz kwiatową uroczystości. Doświadczeni floryści funeralni przygotują okazałe wieńce, wiązanki, palmy i bukiety okolicznościowe z żywych, mieszanych lub sztucznych kwiatów, w dowolnej kolorystyce. Zakład dysponuje profesjonalną chłodnią oraz nowoczesnymi karawanami. Wykorzystywane są nie tylko do miejscowych eksportacji z domów prywatnych, szpitali czy domów opieki, ale także do przewozów Osób Zmarłych na terenie całego kraju oraz sprowadzania ciała z zagranicy.

Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje także elegancka, kameralna sala pożegnań. Można w niej w ciszy i spokoju oddać się modlitwie oraz pożegnać z Osobą Zmarłą. Ponadto powierzając usługę pochówku pełnym zaangażowania pracownikom firmy, Klienci mogą być pewni, że wszystkie sprawy formalne w urzędach i instytucjach ubezpieczeniowych zostaną wykonane, a Oni będą mogli uzyskać należny zasiłek pogrzebowy oraz dodatkowe świadczenia. Poza szeregiem usług pogrzebowych firma wykonuje również prace cmentarne takie jak: montaż i demontaż nagrobków, kopanie i pogłębianie grobów, a także budowa grobów murowanych. Ponadto pracownicy specjalizują się w profesjonalnym przeprowadzaniu ekshumacji.

Siedziba biura Zakładu Pogrzebowego Nowak

Dom Pogrzebowy NOWAK znajduje się w Nowej Soli, w województwie lubuskim, przy ulicy Szarych Szeregów 23 zakłady pogrzebowe Nowa Sól. Swym zasięgiem obejmuje teren całego powiatu nowosolskiego i okolic. Jego pracownicy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pozostają do dyspozycji Klientów. W każdym momencie zapewniają profesjonalną opiekę Osobie Zmarłej, a Państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju.