Najważniejsze informacje dotyczące firmy Zakład Pogrzebowy Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK od wielu lat pomaga ludziom dotkniętym utratą Bliskiej Osoby. To firma, która z pełnym zaangażowaniem niesie wsparcie, zrozumienie i życzliwość każdemu człowiekowi w potrzebie. Specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług pogrzebowych, z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i oczekiwań ze strony Klientów. Dzięki wieloletniej i sumiennej posłudze na rzecz Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin zyskała miano godnej zaufania. Potwierdzają to wielokrotnie wystawiane przez Klientów pozytywne opinie. Właściciele zakładu wraz z zaufanymi pracownikami, dokładają wszelkich starań, aby odciążyć Bliskich Osoby Zmarłej z ciężaru organizacyjnego pogrzebu. Zakład świadczy usługi kompleksowo, dając Rodzinie chwilę wytchnienia, ciszy i spokoju w tych ciężkich chwilach.

 

karwany i siedziba zakładu pogrzebowego Nowak

 

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK stawia na najwyższą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Właściciele zakładu przygotowali szereg usług pozwalających na obsługę każdego Klienta – bez względu na jego wiarę czy też status finansowy. Pomoc ze strony firmy rozpoczyna się natychmiastowo i obejmuje każdy aspekt związany wyjątkowym, pełnym godności pochówkiem. Pomocny personel na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny wypełnia w jej imieniu wszelkie formalności urzędowe, kościelne i cmentarne. Zaangażowani w misję zakładu pracownicy biorą na swoje barki również skompletowanie dokumentacji związanej z procesem kremacji i ekshumacji.  W razie potrzeby składają również w imieniu Klienta wniosek o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie. Firma prowadzi fachowe doradztwo w zakresie wyboru trumien i urn. Produkty dostępne w siedzibie zakładu wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów między innymi drewna, kamienia, ceramiki czy też kompozytu. W firmie znaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci zniczy, krzyży, tabliczek nagrobnych, modlitewników i nekrologów. Cały asortyment ujęty w ofercie zakładu pochodzi od czołowych producentów z kraju i Europy.

Oprawa muzyczna i kwiatowa

Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół florystów, przygotowujących okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje, również na specjalne zamówienie Klienta. Mając na względzie najwyższą jakość oraz trwałość oferowanych dekoracji, floryści używają zarówno sztucznych, jak i ciętych kwiatów. Firma nie pozostawia żadnego Klienta w potrzebie i zapewnia mu również oprawę muzyczną, dzięki współpracy z doświadczonymi muzykami.

Krajowy i międzynarodowy transport zwłok

Zakład świadczy usługi całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, dzięki wyposażeniu zakładu w specjalistyczne karawany dostosowane wyłącznie do przewozu zwłok. Doświadczona obsługa dokonuje wyprowadzenia Zmarłego niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Cała procedura odbywa się zgodnie z wszelkimi wymogami technicznymi i sanitarnymi. Dodatkowo firma oferuje przewóz Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz transport międzynarodowy.

Ponadto, w siedzibie zakładu mieści się elegancka sala pożegnań, pozwalająca Rodzinom na modlitwę i przemyślenia w ciszy i spokoju. Całość oferowanych usług daje wszystkim gwarancję uroczystości wykonanej z najwyższym majestatem i oddaniem. Dodatkowo zakład zajmuje się szeregiem prac cmentarnych.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Nowak

Firma zlokalizowana jest w Nowej Soli przy ulicy Szarych Szeregów 23 zakłady pogrzebowe Nowa Sól. Swoje usługi oferuje na terenie całego powiatu nowosolskiego w województwie lubuskim. Pomocni pracownicy firmy Lubuski Dom Pogrzebowy Nowak oferują swoje doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu branży funeralnej, niezależnie od pory dnia i nocy, codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.