Historia Zakładu Pogrzebowego Nowak

Zakład Pogrzebowy NOWAK świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie powiatu nowosolskiego i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami współpracy firmy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w jednym z miast powiatu – zakłady pogrzebowe Kożuchów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zakład pogrzebowy zyskał miano firmy godnej zaufania. Zarówno właściciele, jak i doświadczona kadra pracowników dokładają wszelkich starań, aby służyć pomocą Osobom dotkniętym stratą. Pozostają do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu, również we wszystkie niedziele i święta. Firma zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pożegnalnych. Podejmuje się opieki nad ciałem Zmarłego, oferuje transport, kosmetykę pośmiertną, wieńce i wiązanki, a także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne. Co ważne, każda Osoba korzystająca z usług firmy może mieć pewność, że zostanie potraktowana w sposób indywidualny, a wszelkie jej oczekiwania i potrzeby zostaną spełnione.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Nowak

Dzięki wieloletniej pracy na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin pracownicy oraz właściciele Zakładu Pogrzebowego NOWAK, doskonale zdają sobie sprawę, jak ciężki bywa czas po stracie Najbliższej Osoby. Wszystkie formalności i kwestie organizacyjne dotyczące pogrzebu często okazują się być zbyt przytłaczające. W związku z tym, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, firma przygotowała szereg kompleksowych usług. Zaangażowani pracownicy udzielają pomocy i wsparcia już od pierwszej chwili zgłoszenia się Klienta do domu pogrzebowego. Służą radą w każdej sprawie formalnej, a także na upoważnienie Rodziny, mogą wystąpić w jej imieniu do odpowiedniego urzędu o należne świadczenia. Pomagają również w dopełnieniu wszystkich kwestii organizacyjnych w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, na którym ma być pochowany Zmarły.

Dzięki wyposażeniu w nowoczesne karawany firma całodobowo świadczy usługi transportu. Doświadczeni kierowcy o każdej porze są w stanie odebrać ciało Osoby Zmarłej z każdego, wskazanego miejsca. Niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital lub inna placówka, czy miejsce wypadku. Każdorazowo ciało przewożone jest do spełniającej najwyższe standardy chłodni.

Rodzaje ceremonii pogrzebowych – zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy realizuje zarówno uroczystości tradycyjne, jak i pochówki urnowe, które poprzedzone są wcześniejszą kremacją ciała. Dzięki współpracy z pobliskim krematorium wszystko przebiega sprawnie, z zachowaniem norm etycznych i prawnych. Pracownicy domu pogrzebowego zajmują się wszystkimi związanymi z usługą formalnościami. W przypadku organizacji ceremonii tradycyjnych kompetentny personel wykonuje profesjonalną tanatokosmetykę z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej.

W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment zarówno trumien, jak i urn, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów funeralnych. Na miejscu mogą zostać przygotowane również nekrologi. Wszystkie utensylia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a doświadczona kadra udzieli pomocy, kierując się nie tylko oczekiwaniami Bliskich, ale także ich możliwościami finansowymi. Oprawę kwiatową zapewni doświadczony zespół florystów, skomponuje okazałe i trwałe wieńce, wiązanki i stroiki. Istnieje możliwość zamówienia dekoracji kwiatowych na indywidualne życzenie, według własnego projektu. Dodatkowo zakład pogrzebowy zajmuje się szeregiem prac cmentarnych. Firma oferuje możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS-u.

Lokalizacja firmy Zakład Pogrzebowy Nowak

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Nowak znajduje się w Nowej Soli przy ulicy Szarych Szeregów 23 zakłady pogrzebowe Nowa Sól. Pracownicy dyspozycyjni są całodobowo, każdego dnia. Służą radą i wsparciem w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie. Podchodzą do swojej pracy z najwyższą starannością, traktując każdego Klienta indywidualnie i z szacunkiem. Wybierając tę firmę mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby zostaną spełnione.