Orea Rabuszko Zakład Pogrzebowy Ziębice – najważniejsze informacje

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko w Ziębicach to rodzinna firma z tradycjami, której założycielami są Państwo Elżbieta i Tadeusz Rabuszko, sprawdź zakłady pogrzebowe Ziębice. Istniejący nieprzerwanie od wielu lat zakład ciągle się rozwija i stawia na nowoczesność dzięki kolejnym już pokoleniom właścicieli. Misja firmy pozostaje jednak niezmienna. Jest nią niesienie pomocy Rodzinom, które muszą zmierzyć się z organizacją pogrzebu bliskiej osoby. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb był piękny i godny, dostosowany do wszelkich życzeń i oczekiwań Rodziny, która musi pożegnać swojego Bliskiego.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Ziębice

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło na przygotowanie szerokiej i zróżnicowanej oferty usług uwzględniających indywidualne potrzeby i możliwości finansowe każdej Rodziny. Odpowiedzialni i życzliwi pracownicy pomagają we wszystkich formalnościach w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS i inne. Wsparcie w tych często skomplikowanych sprawach jest niezwykle istotne dla Rodzin pogrążonych w żałobie.

Pogrzeby Ziębice, transport zwłok

Dzięki doskonale przygotowanej załodze oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała jest możliwa zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Karda dopełnia wszelkich formalności na granicach, w ambasadach i konsulatach, dzięki czemu transport zwłok odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Zmarły następnie przebywa w godnych warunkach w nowoczesnej certyfikowanej chłodni, gdzie jest profesjonalnie przygotowywany do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Osoba organizująca ceremonię może wybrać trumnę bądź urnę oraz inne utensylia pogrzebowe i dewocjonalia dostępne w siedzibie firmy. Jeśli chodzi o pochówek poprzedzony kremacją ciała, to zakład wykonuje tę procedurę w certyfikowanym krematorium. Wykorzystuje do tego specjalną trumnę kremacyjną oraz eleganckiej urny na prochy.

Dodatkowe usługi pogrzebowe w Ziębicach

Członkowie najbliższej Rodziny mają możliwość pożegnania Zmarłego w ciszy i spokoju w specjalnej sali pożegnań lub kaplicy. Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko wykonuje także różnego rodzaju usługi cmentarne. Zgodnie ze zwyczajem nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są kwiaty będące wyrazem wielu uczuć względem Zmarłego, takich jak miłość, szacunek czy wdzięczność. Każdy uczestnik ceremonii pogrzebowej ma możliwość zamówienia bukietu, wiązanki, wieńca lub też nowoczesnej kompozycji kwiatowej. Aby nadać uroczystości indywidualnego charakteru, Rodzina może skorzystać z usług zawodowych muzyków, którzy wykonają wskazane utwory żałobne. Ciekawostką na polskim rynku funeralnym jest proponowana przez firmę usługa funeral planning. Dzięki niej można jeszcze za życia zaplanować w najdrobniejszych szczegółach własną, przyszłą uroczystość pogrzebową.

Zakład Pogrzebowy gwarantuje, że każda ceremonia pogrzebowa będzie przygotowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal ważny dla Rodziny. Empatyczni i życzliwi pracownicy firmy dbają o komfort każdego Klienta i starają się pomóc we wszystkich sprawach. Dzięki takiej postawie oraz pełnemu profesjonalizmowi zakład zyskał renomę i ogromne zaufanie Klientów.

Siedziba sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Ziębicach

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko ma dwie lokalizacje, w powiecie ząbkowickim mieści się w Ziębicach przy ul. Wałowej 46. Natomiast w powiecie nyskim w Otmuchowie przy ul. Rynek 40, zachęcamy także do zapoznania się z działalnością zakładu w Nysie – zakłady pogrzebowe Nysa.