Zakład Pogrzebowy w Łambinowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie całej Polski. Oferuje wszechstronne wsparcie organizacyjne oraz emocjonalne osobom pogrążonym w żałobie. Ta rodzinna firma funeralna powstała w 2002 roku. Od tego czasu niezmiennie się rozwija, łącząc w swojej ofercie tradycję, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie. Jej właścicielami są Państwo Elżbieta i Tadeusz Rabuszko (wraz z synami), dla których priorytetem jest profesjonalizm, szacunek wobec Osoby Zmarłej i jej bliskich, a także dyskrecja i takt. Ich celem jest troska o każdy nawet najdrobniejszy aspekt planowanego pogrzebu tak, aby ostatnie pożegnanie bliskiej Państwu osoby miało piękny i niezapomniany charakter.

Usługi pogrzebowe Łambinowice świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko oferuje kompleksową pomoc w zaplanowaniu i obsłudze pochówków Osób Zmarłych. Realizuje przewóz ciał lub prochów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Ponadto wspiera podczas przeprowadzania procesu ekshumacji oraz wykonuje zlecone prace kamieniarskie.

Pogrzeb tradycyjny, kremacja, transport zwłok

Personel zakładu specjalizuje się w całościowym przygotowaniu zarówno religijnych, jak i świeckich uroczystości pogrzebowych. Pomaga swym Klientom w ustaleniu dostępnych terminów i kwestii organizacyjnych w lokalnych parafiach, u duchownych czy u zarządcy cmentarza, na którym będzie miało miejsce złożenie w grobie. Jeśli mowa o pogrzebach bezwyznaniowych są one obsługiwane przez profesjonalnego mistrza ceremonii, który zapewnia konieczne utensylia. Dodatkowo przygotowuje i wygłasza mowę pożegnalną oraz czuwa nad spokojnym przebiegiem uroczystości. W przypadku kremacji firma Państwa Rabuszko współpracuje z pobliskim krematorium. Na życzenie Rodziny ustala tam termin spopielenia, dopełnia wszelkich spraw formalnych oraz dba o transport Osoby Zmarłej. Doświadczeni kierowcy pozostają do Państwa dyspozycji także, jeśli chodzi o transport Zmarłych z odległej od miejsca pochówku części Polski, a nawet z zagranicy.

W biurze zakładu znajdują się wszystkie niezbędne do prawidłowego przebiegu pochówku akcesoria funeralne. Są to m.in. urny, trumny, odzież dla Osoby Zmarłej, tabliczki nagrobne, krzyże, modlitewniki i wiele innych. Dostępne są w różnej kolorystyce, wykonane z wielu surowców, ze zdobieniami lub bez, w atrakcyjnych cenach. Każdy Klient dobierze tutaj takie utensylia, które najlepiej wpasują się w charakter przygotowywanego pożegnania. Powierzając przygotowanie pochówku personelowi zakładu, nie musicie się Państwo martwić o takie kwestie, jak kosmetyka pośmiertna Osoby Zmarłej czy oprawa muzyczna oraz kwiatowa ceremonii. Nową usługą w ofercie zakładu jest funeral planning, który pozwala jeszcze za życia danej osobie zadecydować, jak Jej przyszły pochówek ma wyglądać.

Adres firmy pogrzebowej rekomendowanej przez Pogotowie Pogrzebowe w Łambinowicach

Siedziba Firmy Pogrzebowej Orea Rabuszko zlokalizowana jest przy ulicy Wałowej 46 w Ziębicach w województwie dolnośląskim. Jej personel służy wsparciem nie tylko mieszkańcom tej miejscowości, ale również Klientom z terenu całego powiatu ząbkowickiego oraz nyskiego. Zachęcamy również do sprawdzenia działalności zakładu w województwie opolskim – zakłady pogrzebowe Nysa. Jeden z oddziałów firmy znajduje się także w Otmuchowie przy ulicy Rynek 40. Dla tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą sami dotrzeć do biura zakładu, oddelegowany pracownik może udać się na wskazane przez Was miejsce, aby tam dopełnić wszystkich formalności związanych z planowaną usługą. Kompetentna kadra firmy, we wszystkie dni tygodnia oraz święta czuwa pod całodobowym numerem telefonu, aby otoczyć Osobę Zmarłą fachową opieką, a Jej Rodzinie udzielić rzetelnej pomocy i informacji.