Zakład Usług Pogrzebowych w Nysie

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko to rodzinna firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Organizuje pogrzeby w powiecie ząbkowickim i nyskim, sprawdź też zakłady pogrzebowe Nysa. Oryginalna nazwa zakładu powstała z połączenia inicjałów członków Rodziny zaangażowanych w działalność usługową. Założycielami firmy są Państwo Elżbieta i Tadeusz Rabuszko. Wraz z kolejnym pokoleniem świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe i pomagają każdej Rodzinie, która musi się zmierzyć z przygotowaniem ostatniego pożegnania bliskiej osoby. Misją zakładu jest realizacja wyjątkowej ceremonii pogrzebowej, pełnej szacunku zarówno do Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Usługi pogrzebowe Nysa świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Ogromna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie właścicieli pozwoliło na przygotowanie szerokiej i elastycznej oferty usług dostosowanych do potrzeb, oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Już na etapie dopełniania formalności empatyczni pracownicy fachowo doradzają i pomagają, aby skomplikowane kwestie nie obciążały Rodziny i pozwoliły jej w spokoju przeżyć żałobę. Niewątpliwie usługą, która wyróżnia firmę Państwa Rabuszko w branży funeralnej jest Funeral Planning. Jest to narzędzie, które pozwala na zaplanowanie szczegółów własnej, przyszłej uroczystości żałobnej jeszcze za życia.

Zakład pogrzebowy posiada bogate i nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające realizację wielu usług. Dzięki flocie niezawodnych, specjalistycznych karawanów oraz doskonale wykwalifikowanej załodze eksportacja ciała jest możliwa całodobowo na terenie kraju i za granicą. Skomplikowany transport z zagranicy jest organizowany szybko i sprawnie wraz z wszelkimi koniecznymi formalnościami na granicach, w ambasadach i konsulatach. Następnie ciało jest przechowywane w certyfikowanej chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pogrzeb. Jest tam profesjonalnie przygotowane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki.

Pogrzeby Nysa – tradycyjne i kremacja

Dla tradycyjnego pogrzebu zakład przygotował dużą ofertę różnorodnych trumien. Natomiast do pochówków urnowych są dostępne specjalne trumny kremacyjne, a także eleganckie urny na prochy. Zakład ma w swojej ofercie szeroki wybór wszelkiego rodzaju utensyliów pogrzebowych oraz dewocjonaliów, które stanowią istotny element ceremonii pożegnania. Do dyspozycji Rodziny i przyjaciół została przygotowana sala pożegnań i kaplica, aby mogli w ciszy i skupieniu pożegnać bliską osobę. Tradycyjnym i nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są kwiaty symbolizujące uczucia względem Zmarłego. Zawodowi floryści wykonują wszelkiego rodzaju bukiety, wiązanki, a także wieńce pogrzebowe z najwyższej jakości kwiatów. Aby podkreślić uroczysty i indywidualny charakter uroczystości, zakład oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków.

Zakład Pogrzebowy jest gwarantem usługi wykonanej na najwyższym poziomie tak, aby ceremonia ostatniego pożegnania była piękna i taktowna, a Rodzina otrzymała wszelką pomoc i wsparcie ze strony empatycznych pracowników. Dzięki profesjonalizmowi i staranności, a także kulturze i życzliwości pracowników zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Siedziba rekomendowanego zakładu pogrzebowego w Nysie

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko posiada biura w dwóch lokalizacjach. W powiecie ząbkowickim mieści się ono w Ziębicach przy ul. Wałowej 46, natomiast w powiecie nyskim w Otmuchowie przy ul. Rynek 40.