Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko to rodzinna firma, reprezentowana przez Panią Elżbietę i Pana Tadeusza oraz ich synów. Rodzina Państwa Rabuszko każdego dnia od wielu lat dokłada wszelkich starań, by wszyscy Klienci uzyskali prawdziwe wsparcie i troskę. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu nyskiego w województwie opolskim i ząbkowickiego w województwie dolnośląskim. Profesjonalizm przy organizacji uroczystości pożegnalnych, a także wysoka kultura osobista i empatia personelu przyczyniły się do otrzymania wielu pozytywnych opinii. Zakład pochodzi do każdego Klienta indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach, a także spełniając jego wszystkie oczekiwania.

Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Niezależnie od tego, czy uroczystość ma mieć charakter religijny, czy świecki Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko realizuje ceremonię, biorąc na swoje barki każdy możliwy aspekt z nią związany. Odciążenie bliskich Osoby Zmarłej w tak ciężkich chwilach, jest priorytetem dla pomocnych i doświadczonych pracowników zakładu. Wszechstronna oferta gwarantuje każdemu Klientowi organizację uroczystości pełną klasy, piękna i majestatu, bez względu na jego sytuację finansową. Pracownicy zakładu na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełniają w jej imieniu wszelkie formalności w urzędzie czy kościele. Mogą reprezentować ją także w instytucjach takich jak ZUS i KRUS, które są odpowiedzialne za przyznanie zasiłku pogrzebowego. Wsparcie obejmuje także dokumentację niezbędną do przeprowadzenia procesu kremacji.

Kompleksowa pomoc ze strony zakładu oznacza całodobową posługę na rzecz Zmarłych i ich Rodzin. Dlatego też każdy, kto doświadcza bolesnej straty, może liczyć na natychmiastową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Dzięki wyposażeniu firmy w specjalistyczne karawany cała procedura przebiega sprawnie i bezpiecznie. Oferta obejmuje także transport Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami, dzięki współpracy z konsulami, zagranicznymi służbami i urzędami. Dodatkowo każda Rodzina może być pewna, że Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania będzie prezentować się schludnie i naturalnie zarówno dzięki czynnościom z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, jak i odpowiedniej, eleganckiej odzieży.

Pogrzeby Ząbkowice Śląskie

Właściciele zakładu zadbali o to, by każdy człowiek w potrzebie, otrzymał bogaty wybór trumien, urn i akcesoriów funeralnych. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów – drewna, kamienia, ceramiki czy też mosiądzu. Pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów, dostępne są w wersjach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, co gwarantuje każdemu Klientowi swobodę wyrobu. W firmie kupić można wszelkie akcesoria, które uświetnią uroczystość – znicze, krzyże, modlitewniki, różańce, klepsydry i inne. Za okazałą oprawę kwiatową ceremonii odpowiada zespół profesjonalnych florystów, doświadczonych w przygotowywaniu palm, stroików, wieńców i wiązanek, nawet pod najbardziej skomplikowane zamówienia. Firma dba także o wzruszającą oprawę muzyczną, oferując usługi doświadczonych muzyków.

Ponadto zakład Państwa Rabuszko proponuje Klientom usługi specjalistów kamieniarskich. Firma specjalizuje się w wykonywaniu pomników granitowych oraz grobowców i grobów murowanych. Każda realizowana uroczystość dzięki doskonałemu przygotowaniu i wielkiemu doświadczeniu będzie wyjątkowa, pełna piękna i majestatu.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Ząbkowicach Śląskich

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko zlokalizowany jest w Ziębicach przy ulicy Wałowej 46. Sprawdź także zakłady pogrzebowe Ząbkowice Śląskie. Wszyscy mieszkańcy powiatu ząbkowickiego w momencie straty mogą liczyć na pomoc ze strony firmy. Z uwagi na specyfikę działalności, pracownicy firmy funeralnej pozostają do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta.