Zakład Pogrzebowy Kamieniec Ząbkowicki – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko to rodzinna firma funeralna, która przekazuje tradycje z pokolenia na pokolenie. Działa na terenie całego powiatu ząbkowickiego, w tym w Ząbkowicach Śląskich, sprawdź zakłady pogrzebowe Ząbkowice Śląskie. Utrata bliskiej osoby jest bolesnym, ale też nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Przejście przez ten etap bez należnego wsparcia i troski jest niezwykle ciężkim zadaniem. Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Kamieńcu Ząbkowickim, wyciąga pomocną dłoń do każdej Rodziny, która doświadczyła tej ciężkiej straty. Firma oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby Rodzina mogła spokojne przeżywać żałobę, bez zmartwień o organizację uroczystości pogrzebowej.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy w Kamieńcu Ząbkowickim

Usługi i świadczenia oferowane przez Zakład Pogrzebowy Orea daje każdej Rodzinie gwarancję ceremonii wykonanej z dbałością o detale. Misją firmy jest spełnienie oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Doświadczenie, jakie posiadają wykwalifikowani pracownicy zakładu, pozwala na odciążenie Rodziny z każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu. Pracownicy podchodzą do każdego człowieka indywidualnie, nie patrząc na jego wyznanie i status finansowy. Pomoc Firmy Orea rozpoczyna się już od pierwszych chwil. Na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Wsparcie zakładu obejmuje też kwestie zasiłku pogrzebowego. Pracownicy w imieniu Rodziny występują o przyznanie świadczeń do instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Zakład pogrzebowy posiada doskonałe wyposażenie i różnorodny asortyment. Personel prowadzi fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej trumny, urny i akcesoriów pogrzebowych. Produkty funeralne wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak drewno, ceramika, mosiądz czy też kompozyt. Dostępne w ofercie utensylia to między innymi: krzyże, tabliczki nagrobne, różańce, a także szereg wzorów klepsydr. Właściciele zakładu współpracują z profesjonalnymi florystami, którzy wykonują na indywidualne zamówienia wieńce, wiązanki, stroiki, palmy i inne okazałe kompozycje ze świeżych kwiatów. Wyjątkowa i wzruszająca oprawa muzyczna również stoi po stronie firmy, mającej na względzie każdy aspekt uroczystości.

Zaangażowani w misję zakładu pracownicy pozostają w stałej gotowości do niesienia pomocy wszystkim Rodzinom doświadczającym straty, niezależnie od pory dnia, a także w nocy. Za sprawą wyposażenia zakładu w specjalistyczne i nowoczesne karawany, personel dokonuje całodobowej eksportacji z miejsca zgonu. Oferta zawiera także usługę transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami, przy współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Dodatkowo, wśród oferowanych usług znaleźć można również te z zakresu kamieniarstwa i murarstwa. Zakład przygotowuje groby i grobowce, a także specjalizuje się w wykonywaniu granitowych pomników nagrobnych. Usługi świadczone są w sposób sumienny, uczciwy, a także terminowy, o czym świadczą liczne, pozytywne opinie wdzięcznych za pomoc Rodzin.

Siedziba sprawdzonej firmy funeralnej w Kamieniu Ząbkowickim

W Kamieniu Ząbkowickim kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko. Biuro zakładu mieści się w Ziębicach przy ulicy Wałowej 46. Firma prowadzi działalność także na terenie powiatu nyskiego (zakłady pogrzebowe Nysa) w województwie opolskim i ząbkowickiego w województwie dolnośląskim. Każda Osoba doświadczająca bolesnej straty może uzyskać pomoc niezależnie od pory dnia i nocy, codziennie.