Zakład pogrzebowy w Przygodzicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz rozpoczął swoją działalność w 2004 roku, niosąc pomoc i wsparcie mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego i okolic – zakłady pogrzebowe Ostrów Wielkopolski. Priorytetem dla właściciela Pana Macieja Walkiewicza jest zapewnienie Klientom profesjonalnych i kompleksowych usług pogrzebowych. Wieloletnia obecność na wielkopolskim rynku funeralnym oraz wysoka jakość świadczonych przez firmę usług sprawiła, że Zakład Hades-Walkiewicz postrzegany jest jako ten, który sumiennie i godnie zajmie się zaplanowaniem i pochówkiem bliskich Państwu osób. Kompetentni, pełni empatii i zrozumienia pracownicy firmy, wesprą Klientów w podjęciu koniecznych wyborów. Szczegółowo określą charakter pogrzebu i będą czuwać nad jego sprawną realizacją, po to, abyście mogli Państwo w spokojnej atmosferze pożegnać członka swojej Rodziny bądź przyjaciela.

Zakres usług oferowanych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Przygodzicach

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz zajmuje się organizacją pogrzebu, transportem Zmarłych w kraju i z zagranicy oraz sprzedażą trumien. Jego zaufany, wykwalifikowany personel służy pomocą, zarówno w planowaniu pogrzebu religijnego, jak i świeckiego. Organizacja odbywa się bez względu na to, jakiego wyznania była Osoba Zmarła. Jeżeli takie będzie życzenie Rodziny, kadra firmy po uzyskaniu odpowiedniego upoważnienia, może zająć się ustaleniem wszystkich kwestii organizacyjnych. Wybiorą dogodne dla Państwa terminy w parafiach, u zarządców cmentarzy czy też w przypadku, gdy Zmarły ma zostać skremowany – w krematorium. Zajmą się prowadzeniem całej dokumentacji i przekazaniem jej do odpowiednich instytucji, tak, aby został później Państwu przyznany należny zasiłek pogrzebowy czy ubezpieczenie. Zadbają o oprawę logistyczną, muzyczną i florystyczną pogrzebu, a także zapewnią Osobie Zmarłej profesjonalną kosmetykę pośmiertną.

Jeżeli Państwa życzeniem będzie organizacja pogrzebu o charakterze świeckim, wtedy jego zaplanowaniem i realizacją zajmie się doświadczony mistrz ceremonii z zakładu pogrzebowego pana Macieja. Zapewni on niezbędne akcesoria, udekoruje salę pożegnań, a także przygotuje utwór muzyczny odpowiadający upodobaniom Zmarłego. Ponadto napisze i wygłosi mowę na Jego temat oraz będzie czuwał nad bezpiecznym i niezakłóconym przebiegiem uroczystości na cmentarzu. Z bogatą ofertą, wykorzystywanych do realizacji pochówku, utensyliów mogą Państwo zapoznać się bezpośrednio podczas wizyty w siedzibie Zakładu Usług Pogrzebowych Fa Walkiewicz lub na ich stronie internetowej. Na miejscu dostępny jest szeroki wybór urn, krzyży, trumien tabliczek nagrobnych, a także innych niezbędnych akcesoriów. Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy dysponuje także nowoczesnymi, spełniającymi należne normy sanitarne karawanami marki Mercedes-Benz. Kompetentni pracownicy firmy pana Macieja zajmą się zgromadzeniem pełnej dokumentacji dotyczącej transportu Zmarłego, uzyskaniem wymaganych zezwoleń czy tłumaczeniem dokumentacji na język obcy lub odwrotnie.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Fa Walkiewicz?

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz Ostrów Wielkopolski swą siedzibę ma przy ulicy Limanowskiego 20a. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, od poniedziałku do niedzieli oraz w święta, pod całodobowym numerem telefonu. Służą natychmiastową pomocą, a gdy zajdzie taka potrzeba, zajmą się eksportacją Osoby Zmarłej. Druga siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Ostrowska 27 w Skalmierzycach.