Zakład pogrzebowy w Odolanowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Działający na rynku usług funeralnych od ponad dwudziestu lat Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę pogrzebów oraz szeroko pojętą pomoc Rodzinie, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Starannie dobrany zespół kompetentnych pracowników pomaga w każdej sprawie związanej z pochówkiem tak, aby Rodzina mogła spokojnie skupić się na przeżywaniu żałoby. Pogrzeb jest zawsze przygotowany i przeprowadzony starannie i z poszanowaniem zarówno Zmarłego, jak i jego Bliskich. Zakład świadczy usługi na terenie całego powiatu ostrowskiego, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu, znajdziecie Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe Ostrów Wielkopolski.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Odolanowie

Oferta usług wykonywanych przez Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz jest szeroka i elastycznie dostosowana do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Zespół specjalnie dobranych i kompetentnych pracowników służy radą i pomocą w każdej formalnej sprawie związanej z pogrzebem w urzędach i instytucjach, w kancelariach parafialnych oraz zarządach cmentarzy. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu zakład zajmuje się eksportacją ciała zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy. Dopełnia przy tym koniecznych formalności w konsulatach i na granicach tak, aby maksymalnie pomóc Rodzinie w tych niezwykle skomplikowanych procedurach. Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów ciało jest sprowadzane szybko i sprawnie z odpowiednim poszanowaniem, co jest niezwykle istotne dla najbliższych. Następnie ciało Osoby Zmarłej w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni, jest fachowo przygotowywane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki.

Zakład oferuje również kolekcje eleganckiej odzieży damskiej i męskiej, obuwia oraz dodatków i dewocjonaliów. W przypadku pogrzebu tradycyjnego Rodzina może wybrać z szerokiej oferty trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. W przypadku kremacji zakład pogrzebowy przygotował specjalne trumny kremacyjne oraz duży wybór eleganckich urn na prochy. Każdy z członków najbliższej Rodziny, jak też pozostali uczestnicy pogrzebu mają możliwość zamówienia bukietu, wiązanki czy też wieńca. Zakład oferuje również oryginalną oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, która doda niepowtarzalnego charakteru całej uroczystości. Osoby zainteresowane mogą sprawdzić szeroką ofertę usług oraz szereg przydatnych porad i informacji na firmowej stronie internetowej.

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i wysoka kultura pracowników Zakładu Pogrzebowego Fa Walkiewicz gwarantują usługi na najwyższym poziomie, przygotowane i przeprowadzone starannie z dbałością o każdy szczegół oraz wszelkie życzenia Rodziny. Dzięki takiemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał sobie szacunek i zaufanie Klientów.

Siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Odolanowie

Zakład Pogrzebowy FA WALKIEWICZ Ostrów Wielkopolski mieści się przy ul. B. Limanowskiego 20A, gdzie każdy Klient może zgłosić się z prośbą o pomoc w organizacji pogrzebu oraz zaplanować jego szczegółowy przebieg. Pracownicy zakładu są dostępni i służą radą i wsparciem całodobowo każdego dnia tygodnia. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład obejmuje swoim zasięgiem cały powiat ostrowski, swoją drugą siedzibę ma przy ul. ul. Ostrowskiej 27 w  Skalmierzycach.