Usługi pogrzebowe Ostrów Wielkopolski – działalność w Raszkowie

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz od ponad 20 lat świadczy usługi pogrzebowe na terenie powiatu ostrowskiego w województwie wielkopolskim. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu znajdziecie Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe Ostrów Wielkopolski. Firma sygnowana nazwiskiem właściciela, przede wszystkim stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewnia godne traktowanie, zrozumienie wszystkich potrzeb i spełnienie ich w możliwie najlepszy sposób. Sumienna posługa na rzecz Osób Zmarłych, każdego dnia pełniona jest przez zespół zaufanych pracowników, reprezentujących wysoką kulturę osobistą i empatię. Przez lata działalności w branży pogrzebowej, zakład zyskał bogate doświadczenie i cenną wiedzę. Wyróżnia to firmę na wielkopolskim rynku funeralnym, a także daje jej miano godnej zaufania, co potwierdzają pozytywne opinie wystawione przez wiele Rodzin.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Raszkowie

Starannie dobrana oferta Zakładu Pogrzebowego Fa Walkiewicz pozwala każdej Rodzinie na organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, bez względu na światopogląd, wyznanie, czy status finansowy. Firma przygotowała szereg usług i świadczeń mających na celu przejęcie przykrych obowiązków i formalności ciążących na barkach bliskich Osoby Zmarłej. Firma w sposób profesjonalny wypełnia wszelkie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzach. Występuje również w imieniu Rodziny o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS, na podstawie stosownego upoważnienia.

Dzięki fachowemu doradztwu pracowników oraz doskonałemu wyposażeniu zakładu każdy Klient może dokonać łatwego wyboru urny bądź trumny. W siedzibie zakładu znajdują się trumny wykonane z wysokiej jakości drewna, między innymi dębu i sosny. Trumny dostępne są zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych, matowych i z połyskiem, klasycznych oraz charakteryzujących się ciekawym wzornictwem. Każda Rodzina pragnąca dokonać kremacji bliskiej osoby może być spokojna o wybór odpowiedniej urny – dostępne są one w wielu wariantach. Różnorodna oferta zakładu obejmuje między innymi oprawę kwiatową ceremonii. Doświadczeni floryści na indywidualne zamówienie Klientów przygotowują wieńce, wiązanki, stroiki, a także inne kompozycje kwiatowe dodające uroczystego charakteru. Dodatkowo firma bierze na swoje barki oprawę muzyczną, zapewniając wzruszający charakter ceremonii.

Zakład pogrzebowy Pana Macieja Walkiewicza specjalizuje się w sprowadzaniu Osób Zmarłych z terytorium innych państw do ojczystego kraju. Niezależnie od lokalizacji, doświadczona kadra dokłada wszelkich starań, by przewóz odbył się w sposób sprawny, z zachowaniem wszelkich przepisów prawa, a także norm technicznych i sanitarnych. Dzięki owocnej współpracy ze służbami i urzędami zagranicznymi, a także ekskluzywnej i nowoczesnej bazie samochodowej, każdy transport zwłok objęty jest gwarancją bezpieczeństwa. Każda Rodzina pogrążona w żałobie może liczyć na całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, gdzie nastąpił. Zaangażowany w misję zakładu personel, po przewiezieniu ciała do chłodni, dokonuje niezbędnych czynności z zakresu toalety pośmiertnej. Klienci mają możliwość zakupu odzieży dla Osób Zmarłych w siedzibie zakładu, czym zapewnią bliskiej osobie nienaganny wygląd w dniu ceremonii. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie pewność, że wszelkie ich oczekiwania i dyspozycje zostaną spełnione w najwyższym standardzie, a pogrzeb będzie pełen godności, szacunku i powagi.

Kontakt do zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Raszkowie

Zakład Pogrzebowy FA WALKIEWICZ Ostrów Wielkopolski  znajduje się przy ulicy Limanowskiego 20A. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu ostrowskiego, codziennie – również w niedziele i święta – oraz całodobowo. Drugie biuro firmy mieści się przy ul. ul. Ostrowskiej 27 w Skalmierzycach.