Zakład Usług Pogrzebowych Fa Walkiewicz Ostrów Wielkopolski

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz stawia sobie za cel świadczenie profesjonalnych usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Zapewnia międzynarodowy transport Zmarłych i pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza są niezbędne, by nieść pomoc Rodzinom dotkniętym bolesną utratą bliskiej osoby. W tak ciężkich chwilach, w momencie, gdy najważniejsze jest spokojne przeżycie żałoby, z pomocą przychodzi Wielkopolski Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz. Oferuje kompleksowe usługi funeralne, a także odciążenie Rodziny z przykrych i nagłych obowiązków. Ponad 20 lat sumiennej posługi na rzecz Zmarłych, gwarantuje zrozumienie potrzeb, wyrozumiałość oraz opiekę zespołu pełnego empatii i kultury osobistej. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu ostrowskiego w województwie wielkopolskim. Szczegóły współpracy w największym mieście powiatu możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Ostrów Wielkopolski.

Karawan zakładu pogrzebowego fa walkiewicz

Usługi Pogrzebowe Ostrów Wielkopolski – transport Zmarłych, organizacja pogrzebu

Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe zakład pogrzebowy w Ostrowie Wielkopolskim uwzględnia wszelkie potrzeby Rodzin doświadczających nieuniknionej i przykrej okoliczności. Firma posiada zespół fachowych i doświadczonych pracowników, obeznanych w przepisach prawa i formalnościach, jakich należy dopełnić. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, obsługa dokonuje niezbędnych czynności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a także w instytucjach odpowiedzialnych za udzielenie zasiłku pogrzebowego – między innymi ZUS i KRUS.

Zakład posiada świetnie wyposażone zaplecze, zawierające wysokiej jakości trumny i urny, a personel prowadzi doradztwo w zakresie doboru akcesoriów funeralnych. Produkty dostępne w ofercie wykonane są między innymi z najwyższej klasy drewna sosnowego, dębowego, ceramiki, kamienia, mosiądzu czy kompozytu. Oprawa kwiatowa uroczystości jest przygotowywana ze świeżych i trwałych roślin pochodzących od czołowych polskich producentów. Za wykonanie okazałych wieńców, a także stroików i wiązanek odpowiada zespół florystów. Wzruszającą i przywołującą najpiękniejsze wspomnienia oprawę muzyczną zapewniają z kolei profesjonalni muzycy. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu może być spokojna o prezencję Osoby Zmarłej w dniu pochówku. Dzięki szerokiej ofercie odzieży pośmiertnej możliwe jest dobranie rozmiaru, a nawet kolorystyki według upodobań. Obsługa dokonuje też niezbędnych czynności z zakresu kosmetyki i toalety pośmiertnej, zapewniając Osobie Zmarłej schludny i naturalny wygląd.

Firma znana jest na wielkopolskim rynku funeralnym, z profesjonalnej realizacji transportu międzynarodowego zwłok. Właściciel zakładu, Pan Maciej Walkiewicz, a także jego kadra, są doświadczeni w sprawnym i bezpiecznym przewozie Osób Zmarłych na terenie kraju oraz w sprawnym sprowadzaniu Osób Zmarłych do ojczyzny. Firma pod każdym kątem spełnia wymogi techniczne i sanitarne, a wszystkie usługi wykonuje przy użyciu specjalistycznych i ekskluzywnych samochodów. Rodziny mogą liczyć na pomoc poprzez całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiekolwiek innej lokalizacji – personel firmy gotowy jest nieść pomoc całodobowo. Z każdym dniem działalności, wszyscy ludzie tworzący Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz, obierają za priorytet nie tylko kompleksową pomoc, ale również wyjątkowe i niezapomniane pożegnanie bliskiej osoby, z oddaniem czci i honoru, również pozostającej w smutku Rodzinie.

Teren działania sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Ostrowie Wielkopolskim

Każda Rodzina z powiatu ostrowskiego w momencie straty może liczyć na pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Fa Walkiewicz. Wsparcie właściciela i jego wykwalifikowanych pracowników, udzielane jest każdej osobie całodobowo i codziennie – również w niedziele i święta. Siedziba zakładu znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Limanowskiego 20A oraz w Skalmierzycach przy ul. Ostrowskiej 27.