Zakład Pogrzebowy w Nowych Skalmierzycach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Usług Pogrzebowych Fa Walkiewicz zapewnia międzynarodowy transport zwłok i kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu. Firma powstała ponad 20 lat temu, z myślą o wszystkich Rodzinach dotkniętych bolesną stratą bliskiej osoby. Właściciel zakładu wraz z gronem zaufanych i wykwalifikowanych pracowników, każdego dnia pełnią sumienną posługę na rzecz Osób Zmarłych. Każda ceremonia zrealizowana przez nich reprezentuje najwyższą jakość, godność i niebywały szacunek. O ogromnym zaangażowaniu w wykonywaną pracę świadczą pozytywne opinie od Rodzin z powiatu ostrowskiego w województwie wielkopolskim.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działania firmy w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Ostrów Wielkopolski.

Usługi pogrzebowe oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowych Skalmierzycach

Bogaty i zróżnicowany wybór usług i świadczeń, proponowanych przez Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz daje wszystkim Klientom pewność, że zostaną odciążeni w tych trudnych chwilach. Firma oferuje każdej Rodzinie zgłaszającej się po pomoc, całościowe odciążenie z wszelkich zadań związanych z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Na postawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, pomocna obsługa wypełnia wszystkie formalności w urzędzie, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Dodatkowo w razie potrzeby występuje w imieniu Rodziny o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Wsparcie ze strony pracowników to również fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny bądź urny. Wszystkie produkty dostępne w siedzibie firmy wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak np. drewno dębowe i sosnowe. Oferta obejmuje również akcesoria w postaci krzyży, tablic i nekrologów. Firma zapewnia wszystkim Klientom pełną wzruszeń oprawę muzyczną, a także wyjątkową oprawę kwiatową uroczystości. Za okazałe, trwałe i świeże dekoracje dba zespół florystów wykonujących na zamówienie między innymi wieńce, wiązanki i stroiki.

Zakład Pogrzebowy Fa Walkiewicz specjalizuje się nie tylko w sprawnej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, ale również w krajowym i międzynarodowym przewozie Zmarłych. Doskonałe wyposażenie zakładu w nowoczesne karawany daje każdej osobie gwarancję, że sprowadzenie bliskiej osoby do ojczyzny odbędzie się w sposób bezpieczny, zgodny ze wszystkimi wymogami – technicznymi i sanitarnymi. Firma od lat współpracuje z zagranicznymi urzędami oraz służbami. Posiada wszelkie pozwolenia na przewóz zwłok, a także doskonale zna obowiązujące przepisy prawa, regulujące kwestie transportu.

Dbałość o detale, a także wiedza z zakresu branży funeralnej, pozwalają na wykonanie profesjonalnej kosmetyki pośmiertnej. Każda Rodzina, niezależnie od wyznawanej wiary czy też sytuacji finansowej, może być pewna, że Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania, będzie prezentować się nienagannie. Zakład ceni sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie oraz spełnienie wszelkich jego potrzeb. Firma wypracowała miano godnej zaufania i każdego dnia dokłada wszelkich starań, by ten tytuł utrzymać przez kolejne długie lata.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Hades-Walkiewicz

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Fa Walkiewicz pozostają do dyspozycji Klientów codziennie – także w niedziele i wszystkie święta – przez całą dobę. Firma zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Limanowskiego 20A oraz, a także w Skalmierzycach przy ul. Ostrowskiej 27.