Centrum Pogrzebowe Kaliński z Zawiercia

Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI  zajmuje się profesjonalną, kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych oraz szeroko pojętą pomocą Rodzinie, która musi się zmierzyć ze śmiercią kogoś Bliskiego. Zarówno właściciele jak i starannie dobrany zespół pracowników z dużym zaangażowaniem i zrozumieniem podejmują się pomocy we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych. Niezwykle silne emocje, ból i rozpacz po stracie kogoś najbliższego sprawiają, że trudno skupić się na tych wszystkich sprawach. Empatyczni i dostępni całodobowo pracownicy służą radą i pomocą, mogą za stosownym upoważnieniem wyręczyć Rodzinę w dopełnieniu wielu formalności w urzędach i instytucjach. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy swoje usługi na terenie Zawiercia oraz kilku innych miejscowości z powiatu zawierciańskiego – szczegóły można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Zawiercie.

 

Usługi oferowane w Centrum Pogrzebowym Kaliński

Oferta usług wykonywanych w Centrum Pogrzebowym KALIŃSKI jest szeroka i elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb i życzeń oraz możliwości finansowych Rodziny. Kompetentni i chętni do pomocy pracownicy zakładu starają się wspierać każdego, kto musi się zmierzyć z organizacją pogrzebu. Już na samym początku można wszystko ustalić i zaufać kompetencjom pracowników zakładu. Flota specjalistycznych karawanów pozwala na eksportację ciała osoby zmarłej na terenie całej Polski oraz Europy.

 

Karawan Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie

 

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy zabierają ciało z domu, szpitala, hospicjum czy innego, wskazanego miejsca niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Następnie jest ono przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie specjaliści profesjonalnie przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki i wizażu. Każdy Zmarły jest również ubierany w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub wybrane z bogatej kolekcji ubrań damskich i męskich, obuwia i dewocjonaliów. Pracownicy biura starannie przygotowują stosowne klepsydry i nekrologi zawiadamiające o terminie i miejscu pochówku. Zakład pogrzebowy oferuje szeroki wybór trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i kolorach. Jeśli wolą Rodziny lub samego zmarłego jest dokonanie kremacji przed pochówkiem, to używa się specjalnych, wykonanych z surowego drewna trumien kremacyjnych. Natomiast na prochy przygotowano duży wybór pięknych urn wykonanych z drewna, kamienia, metalu lub ceramiki.

 

Urny Zakład Pogrzebowy Kaliński Zawiercie

 

Właściciele zapewniają szeroki wybór, więc każdy z zamawiających wybierze coś stosownego, zgodnego ze swoim gustem i upodobaniami. Członkowie najbliższej Rodziny oraz znajomi i przyjaciele mogą pożegnać się ze Zmarłym w ciszy i skupieniu w specjalnej, klimatycznej kaplicy. Zwyczajowo każdej ceremonii ostatniego pożegnania towarzyszą kwiaty będące nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim wyrazem różnych uczuć takich jak miłość, szacunek, czy wdzięczność. Każdy z uczestników pogrzebu może zamówić stosowny, elegancki bukiet, wiązankę czy też wieniec wykonany przez florystów z najwyższej jakości żywych kwiatów. Zwykle po uroczystościach pogrzebowych najbliższa Rodzina chce spotkać się w swoim gronie, aby powspominać Zmarłego. Również w kwestii organizacji stypy można liczyć na pracowników zakładu.

Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI stawia na profesjonalizm i rozwój, co jest gwarantem starannego wykonania usług z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszyscy pracownicy są otwarci i nastawieni na niesienie pomocy każdej Rodzinie, która stoi przed koniecznością zorganizowania pogrzebu. Rozumiejąc tę niezwykle trudną sytuację oraz silne emocje członków Rodziny pracownicy Centrum Pogrzebowego KALIŃSKI starają się pomóc i wszystko zorganizować zgodnie z planem i życzeniami Rodziny tak, aby ceremonia ostatniego pożegnania była godna i piękna oraz przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Adres Centrum Pogrzebowego Kaliński

Siedziba i biuro Centrum Pogrzebowego KALIŃSKI znajduje się w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 28. Gdzie każdy Klient może złożyć zamówienie i wybrać utensylia pogrzebowe z ekspozycji. Pracownicy zakładu są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim działaniem obejmuje powiat zawierciański w województwie śląskim (wchodzi w skład zakłady pogrzebowe śląskie), a w szczególności miejscowości: Irządze, Kroczyce, Szczekociny i Włodowice.

 

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie