O Centrum Pogrzebowym Kaliński 

Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI to miejsce na mapie województwa śląskiego, gdzie każda Rodzina dotknięta bolesną utratą bliskiej osoby, uzyska natychmiastową i kompleksową pomoc. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić na podstronie – zakłady pogrzebowe śląskie. Zakład należący do Państwa Kalińskich, reprezentuje wysoką jakość świadczonych usług oraz wrodzoną empatię, tak bardzo potrzebną w tych trudnych chwilach. Każda osoba korzystająca z usług centrum pogrzebowego, może być pewna faktu, że zostanie otoczona zrozumieniem, cierpliwością i współczuciem. Zaangażowanie przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji, daje firmie i jej pracownikom miano godnych zaufania. Zaufanie to zostało zdobyte również wieloletnią, codzienną i sumienną posługą na rzecz osób zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin.

Oferta Centrum Pogrzebowego Kaliński 

Starannie przygotowana oferta Centrum Pogrzebowego KALISKI, pozwala każdemu klientowi na zorganizowanie uroczystości pogrzebowej bez obaw o przykre komplikacje bądź nieuwzględnienie potrzeb członków Rodziny i uczestników ceremonii. Ta rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem i cenną wiedzą, oferuje wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą godnego pochówku bliskiej naszemu sercu osoby. Pomoc ze strony pracowników zakładu rozpoczyna się od pierwszych chwil, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny – wypełniają wszystkie formalności, zarówno urzędowe, kościelne, cmentarne jak i te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Obsługa centrum pogrzebowego pomaga również przy dokumentacji związanej z przeprowadzeniem procesu spopielenia ciała. Firma wyposażona jest w różnorodne trumny i urny, wykonane z materiałów najwyższej jakości – drewna, kamienia, ceramiki czy kompozytu. Oferta obejmuje też trumny kremacyjne – wykonane z ekologicznych materiałów. W zakładzie klienci znajdą również niezbędne akcesoria funeralne w postaci szarf, krzyży, tablic i klepsydr. Zespół profesjonalnych florystów przygotował duży wybór okazałych wieńców i wiązanek, ze świeżych i trwałych kwiatów pochodzących od czołowych producentów. Dzięki odpowiedniej oprawie kwiatowej ceremonia nabierze niezapomnianego i wyjątkowego charakteru, który zapadnie na długo w pamięci uczestników.

 

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie

 

W siedzibie centrum pogrzebowego znaleźć można też garderobę pogrzebową w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Personel dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, w fachowy sposób dokonuje czynności z zakresu tanatokosmetyki. Dzięki subtelnym zabiegom osoba zmarła w dniu ostatniego pożegnania z bliskimi, zyskuje nienaganną prezencję, naturalny i schludny wygląd. Jest to wyraz ogromnego szacunku zarówno do osoby zmarłej, jak i również Rodziny i pozostałych uczestników uroczystości pogrzebowej. Właściciele centrum zadbali o doskonałe wyposażenie poprzez specjalistyczne karawany przystosowane do przewozu osób zmarłych. Firma prowadzi swoją działalność przez całą dobę, dzięki czemu wyszkolona obsługa dokonuje szybko i sprawnie eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Rodziny mogą skorzystać zarówno z usługi przewozu osoby zmarłej na terenie kraju jak i transportu na arenie międzynarodowej, przy współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI Zawiercie posiada własną nowoczesną chłodnię, która tak samo jak karawany renomowanych marek, spełnia wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Podczas wykonywanych procedur, takich jak sprowadzenie ukochanej osoby zmarłej do ojczyzny zza granicy, spełniane są surowe krajowe i europejskie restrykcje. Właściciele, mając na względzie maksymalny komfort każdej Rodziny korzystającej z usług firmy, przygotowali kaplicę pogrzebową. Dzięki eleganckiej i dostosowywanej pod potrzeby Rodzin kaplicy każda osoba może w ciszy i spokoju poświęcić się modlitwie i żałobie.

Siedziba Centrum Pogrzebowego Kaliński 

W województwie śląskim na terenie wszystkich gmin powiatu zawierciańskiego profesjonalne usługi funeralne świadczy Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI. Zakład pogrzebowy zlokalizowany jest w Zawierciu przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 28. Właściciele centrum pogrzebowego, wraz z zespołem zaufanych pracowników pozostają do dyspozycji klientów przez całą dobę, codziennie – także w niedziele i święta.