Centrum Pogrzebowe Kaliński z Zawiercia

Każda Rodzina, która stanęła przed koniecznością zorganizowania pogrzebu swojego bliskiego, może powierzyć całą organizację ceremonii, wybierając zakłady pogrzebowe śląskie takie jak Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI, które zajmuje się kompleksową obsługą uroczystości pogrzebowych oraz wszelką pomocą Rodzinie w tym tak trudnym dla niej czasie. Kompetentny i oddany swojej pracy personel dokłada wszelkich starań, aby Rodzinie pomóc, albo ją wyręczyć we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych. Zakład przykłada ogromną wagę do profesjonalizmu i z wielką starannością wykonuje wszystkie zadania zlecone przez Rodzinę.

 

Karwany Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie

 

Oferta usług Centrum Pogrzebowego Kaliński

Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI przygotowało szeroką i elastyczną ofertę usług pogrzebowych dostosowaną do potrzeb i życzeń Rodziny, jak również jej możliwości finansowych. Zawsze jednak priorytetem jest wysoka jakość i staranność w pracy oraz pomoc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pochówkiem. Otwarci i kompetentni pracownicy doradzają już na etapie planowania całej uroczystości oraz dopilnują, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem i życzeniami Rodziny. Dzięki odpowiednio przeszkolonym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała odbywa się całodobowo na terenie całej Polski i Europy, oczywiście wszystkie formalności z tym związane pracownicy również dopełniają. Nowoczesna, certyfikowana chłodnia pozwala na przechowywanie ciała w godnych warunkach oraz przygotowanie go do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Pracownicy ubierają również Zmarłego w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub z wykorzystaniem bogatej kolekcji odzieży damskiej i męskiej, obuwia i dodatków oraz dewocjonaliów dostępnych w firmie.

W biurze pracownicy starannie redagują klepsydry i nekrologi zawiadamiające o dacie i miejscu pochówku. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu ma możliwość wyboru trumny z szerokiej oferty dostępnej na ekspozycji. Coraz częściej Rodzina lub sam Zmarły życzy sobie dokonania spopielenia ciała, do którego wykorzystuje się specjalne, wykonane z surowego drewna trumny kremacyjne. Na prochy przygotowano natomiast ogromny wybór eleganckich, pięknych urn wykonanych z drewna, kamienia, metalu czy ceramiki. Pożegnanie Zmarłego można zorganizować w mniejszym lub większym gronie w klimatycznej kaplicy sprzyjającej skupieniu i modlitwie. Tradycją każdego pogrzebu są kwiaty będące wyrazicielami wielu niewypowiedzianych uczuć wobec Zmarłego. Każdy z członków Rodziny, przyjaciele i znajomi mogą zamówić piękne bukiety, wiązanki lub wieńce, które starannie wykonują floryści przy użyciu najwyższej jakości żywych kwiatów i dodatków. Jeśli rodzina chce zorganizować konsolację po pogrzebie, to również w tej kwestii może liczyć na pomoc pracowników zakładu pogrzebowego.

 

Obsługa Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie

 

Każda uroczystość ostatniego pożegnania jest starannie przygotowana i przeprowadzona przez Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI tak, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Rodziny. Priorytetem zarówno dla właścicieli jak i starannie dobranego zespołu pracowników jest szeroko pojęta pomoc Rodzinie, którą dotknęła śmierć kogoś Bliskiego i organizacja godnego pogrzebu. Wszyscy rozumieją sytuację Rodziny, niezwykle silne emocje i ze wszystkich sił starają się ją wesprzeć, aby mogła skupić się na przeżywaniu swojej żałoby i nie martwiła się o sprawy organizacyjne.

Siedziba Centrum Pogrzebowego Kaliński

Centrum Pogrzebowe KALIŃSKI Zawiercie mieści się przy ul. Obrońców Poczty Polskiej 28, gdzie można złożyć zamówienie  i wybrać odpowiednie spośród utensyliów pogrzebowych będących na ekspozycji. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swoim działaniem obejmuje powiat zawierciański, a w szczególności miejscowości: Kroczyce, Szczekociny i Włodowice. Ponadto pracownicy centrum są dostępni pod telefonem całą dobę każdego dnia tygodnia.