O Zakładzie Pogrzebowym Kaliński

Założyciele Centrum Pogrzebowego KALIŃSKI w Zawierciu posiadają doświadczenie w dziedzinie świadczenia pomocy osobom pogrążonym w rozpaczy po śmierci bliskich osób. Zdobyta wiedza pozwoliła postawić na profesjonalne i sumienne podejście do wykonywanych obowiązków. Nowoczesne spojrzenie na rzeczywistość sprawiły, że mamy do czynienia z firmą od samego początku stawiającą na nowatorskie rozwiązania, technologię i kompetencję. Biegłość w tematyce skutkuje mistrzowskim podejściem i prakseologią  zawodową, gdzie wszystkie czynności przygotowania kompleksowej usługi pogrzebu rozłożone są na pojedyncze etapy. W każdym z nich na pierwszy plan wybija się zgodność z przepisami prawa. Od samego początku podjęcia informacji o śmierci pracownicy wprowadzają klientów w zagadnienia poprawnego rozplanowania czynności tak, by w efekcie rodzina uzyskała satysfakcję z godnie i elegancko przeprowadzonego pożegnania ze zmarłym. Dla właścicieli ogromne znaczenie ma przygotowanie zawodowe i osobiste predyspozycje pracowników. Oprócz widocznych na zewnątrz cech poprawnego i estetycznego wyglądu osób obsługujących pogrzeb ważny jest szacunek oddany zmarłym i ich rodzinom oraz empatia pozwalająca lepiej wykonać zadania poprzez wyjątkową wrażliwość i zrozumienie. Właściciele otaczają się zatem ludźmi zawodowo przygotowanymi, posiadającymi możliwe certyfikaty i niezbędne doświadczenie. Decydując się na organizację ceremonii pogrzebowej na terenie śląska, zachęcamy, aby wybierając zakłady pogrzebowe śląskie zdecydować się właśnie na Firmę Kaliński.

 

Biuro Zakładu Pogrzebowego Kaliński Zawiercie

 

Oferta Zakładu Pogrzebowego Kaliński

Firma oferuje kompleksową usługę organizacji pogrzebu z realizacją każdego etapu w sposób perfekcyjny. Z niezwykłą znajomością warsztatu podejmie się wykonania wszystkich zadań pojedynczej, cząstkowej usługi. Bazując na podstawach prawnych, pomogą załatwić wszystkie formalności w imieniu rodziny. Po otrzymaniu zgłoszenia dokonają eksportacji ciała z miejsca zgonu do chłodni zakładu.  Nowoczesna chłodnia pozwala przechowywać zwłoki niezbędny czas do momentu przygotowań do pogrzebu. Przed złożeniem ciała do trumny wykwalifikowani pracownicy zajmą się toaletą pośmiertną obejmującą mycie i czynności kosmetycznego wizażu twarzy pozwalające ukryć oznaki zmian po śmierci. Rodzina może dokonać wyboru właściwej trumny z wielu wzorów znajdujących się na ekspozycji lub z katalogu. W zasobach są też specjalne trumny kremacyjne, wykonane z materiałów przeznaczonych do spalania. Zakład ma też w ofercie usługę kremacji zwłok. Po spopieleniu ciała prochy umieszczane są w wybranej uprzednio urnie.

 

Urna Zakład Pogrzebowy Kaliński Zawiercie

 

Bliscy mogą zdecydować się na popielnicę wykonaną z kamienia czy metalu w bogatej kolorystyce z elementami zdobniczymi lub bez. Firma posiada także duży zasób utensyliów wykorzystywanych w różnego rodzaju pochówkach wyznaniowych i świeckich. Wśród akcesoriów są między innymi krzyże, tabliczki kandelabry. Profesjonaliści zajmą się dobraniem właściwej oprawy kwiatowej trumny i całej uroczystości. Wykonane według życzeń wieńce i wiązanki zaopatrzone zostaną stosownymi szarfami z napisem. Rodzina może także liczyć na przygotowanie klepsydr z informacją o śmierci i terminie pogrzebu. Współczesne wymagania dotyczące pochówków stawiają wymagania posiadania nowocześnie wyposażonych pojazdów dostosowanych do bezpiecznego transportu trumien i urn na każdą odległość. Zakład pogrzebowy zajmuje się także sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Wie jak załatwić konieczne dokumenty przewozu międzynarodowego ciała zmarłych z zachowaniem procedur bezpieczeństwa sanitarnego. Rodzina w należytych warunkach może pożegnać się z bliskim w ciszy i osobliwych warunkach pozwalających na modlitwę, refleksję i wspomnienia w Sali Pożegnań, znajdującej się w nowo powstałym budynku Centrum Pogrzebowego. Załoga zakładu w równie profesjonalny sposób zorganizuje uroczystą konsolację dla żałobników po zakończonym pogrzebie.

Dane Kontaktowe do Zakładu Pogrzebowego Kaliński

Mieszkańcy Irządza, Kroszyc, Szczekocina, Zawiercia i Włodowic wybierając Zakład Pogrzebowy KALIŃSKI Zawiercie, mogą być spokojni o organizowaną ceremonię pogrzebową.  Firma mieści się w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 28. Na zlecenia z całego powiatu czekają dyspozycyjni pracownicy przez cały tydzień, każdego dnia – nawet w święta przez całe 24 godziny