Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Czarny Dunajec to wieloletnia firma z bogatą tradycją. Priorytetem dla właściciela i zaangażowanych pracowników jest poszanowanie Rodziny, jej wiary, zwyczajów, ale również uczuć i emocji towarzyszących w tym trudnym czasie. Każdy człowiek, który doświadcza w życiu utraty Bliskiej Osoby, może liczyć na zrozumienie i pełne wsparcie ze strony zakładu. Pracownicy dyspozycyjni są na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Firma reprezentowana przez Pana Rafała Jabłońskiego pomogła niejednej pogrążonej w żałobie Rodzinie, o czym świadczą pozytywne opinie i przyznane miano firmy godnej zaufania.

 

pracownicy Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Działalność Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Właściciel Zakładu Pogrzebowego JABŁOŃSKI bazując na wielu latach doświadczenia oraz cennej wiedzy, skomponował ofertę pozwalającą na pomoc każdej Rodzinie. Zakład wspiera Bliskich Osoby Zmarłej bez względu na ich wiarę i status finansowy. Zajmuje się organizacją każdej uroczystości, zarówno wyznaniowej, jak i świeckiej. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka, wszystkie Rodziny dotknięte bolesną stratą, mogą liczyć na natychmiastowe wsparcie i odciążenie z przykrych obowiązków. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a także w zakresie kremacji, ekshumacji oraz uzyskania zasiłku pogrzebowego. W siedzibie firmy każdy Klient znajdzie bardzo szeroki wybór trumien i urn wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Asortyment ten jest dostępny zarówno w wariantach klasycznych jak i bardziej nowoczesnych, ze współczesnym wzornictwem. W ofercie dostępne są także akcesoria funeralne w postaci nekrologów, krzyży, tablic, zniczy czy też katafalków. Za oprawę kwiatową każdej uroczystości odpowiada zespół doświadczonych florystów, przygotowujących wieńce, wiązanki, bukiety, kosze i inne kompozycje, na specjalne zamówienie Klienta. Przygotowywane są zarówno z roślin naturalnych, jak i sztucznych.

 

wieniec Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

 

Firma zapewnia również oprawę muzyczną pełną powagi i wzruszeń. Różnorodna oferta zakładu obejmuje przede wszystkim usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego czy nastąpił on w domu, szpitalu, hospicjum, czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Obsługa firmy pozostaje w całodobowej gotowości do niesienia pomocy. Zakład pogrzebowy dysponuje specjalistycznymi karawanami renomowanych marek, dostosowanymi wyłącznie do przewozu Osób Zmarłych. Przewóz ten może odbywać się na terenie całego kraju, ale również poza jego granicami, przy współpracy z zagranicznymi służbami i urzędami. Firma posiada cenną wiedzę z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Każda Rodzina może być pewna faktu, że Bliska ich sercu Osoba w dniu ostatniego pożegnania, będzie prezentować się schludnie i naturalnie. W siedzibie firmy znaleźć można wszechstronny wybór eleganckiej garderoby żałobnej. Dodatkowo, w zakładzie znaleźć można salę pożegnań, dostosowywaną każdorazowo pod potrzeby Rodziny chcącej pożegnać Osobę Zmarłą. Ponadto, właściciel firmy oferuje pomoc w organizacji uroczystej konsolacji. Usługi oferowane przez zakład Pana Rafała Jabłońskiego, są gwarancją ceremonii pożegnalnej pełnej godności i majestatu. Pracownicy zadbają o spełnienie wszelkich oczekiwań Rodziny. Misja zakładu realizowana jest od lat, codziennie z tym samym zaangażowaniem i pasją.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI świadczy całościowe usługi funeralne na terenie powiatu nowotarskiego (sprawdź szczegóły współpracy – zakłady pogrzebowe nowotarski) w województwie małopolskim. Firma pozostaje do dyspozycji Rodzin bez względu na porę dnia i nocy oraz dzień tygodnia – zakład otwarty jest całodobowo i codziennie – także we wszystkie niedziele i święta. Zlokalizowany jest pod adresem Czarny Dunajec, ul. Kmietowicza 34.