Historia Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Od ponad dwudziestu lat Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI oferuje swoje profesjonalne usługi mieszkańcom Czarnego Dunajca oraz innych miejscowości w powiecie nowotarskim. Dokładny zakres współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym znajdziecie Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe nowotarski. Jest to firma z rodzinnymi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem na rynku funeralnym. Od początku istnienia jej misją jest pomoc Osobom dotkniętym stratą. Właściciele oraz pracownicy dokładają wszelkich starań, aby udzielić Klientom natychmiastowego wparcia oraz maksymalnie odciążyć ich w sprawach organizacyjnych pogrzebu. Dążą również do tego, aby Bliskim Osoby Zmarłej umożliwić skupienie się wyłącznie na godnym przeżywaniu żałoby.

 

karawan Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI świadczy kompleksowe usługi funeralne głównie w Czarnym Dunajcu i okolicach, ale również, jeśli zachodzi taka potrzeba, na terenie całego kraju. Firma z pełnym profesjonalizmem zajmuje się organizacją pogrzebów wszystkich wyznań i obrządków oraz ceremonii świeckich. Zaangażowany personel jest dyspozycyjny na każdym etapie przygotowania pogrzebu. Firma całodobowo świadczy usługi transportu zarówno w kraju, jak i za granicą. Dysponuje nowoczesną flotą karawanów, które spełniają wszystkie normy sanitarne wymagane w branży funeralnej oraz są dostosowane do przepisów prawa unijnego. Wykwalifikowani pracownicy dbają o to, aby transport został zrealizowany w możliwie najkrótszym czasie, z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej. Firma służy kompleksową pomocą w międzynarodowej eksportacji zwłok zarówno od strony logistycznej, jak i formalnej – posiada niezbędne zezwolenia i uprawnienia. Jest w stanie zorganizować transport drogą lądową, morską i powietrzną. Dom pogrzebowy dysponuje własnymi, nowoczesnymi chłodniami, do których bezpośrednio odbywa się eksportacja ciała. Na życzenie Rodziny Osoby Zmarłej zaangażowani pracownicy reprezentują Ją w urzędach, w kościele oraz u zarządcy cmentarza. Pomagają w uzyskaniu zasiłków pogrzebowych z ZUS, KRUS, WBE i MSWiA. Wszystkie koszty pogrzebu mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach tychże świadczeń. Zakład pogrzebowy wykonuje usługę kremacji – jeśli taka była wola Zmarłego lub jeśli życzy sobie tego Rodzina. Zapewnia kompleksową obsługę związaną z pogrzebem urnowym – ustalenie dogodnego terminu, przewiezienie ciała do krematorium, odbiór urny i przeprowadzenie ceremonii. Współpracuje z nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy krematorium, które dysponuje własną kaplicą i salą pożegnań. W przypadku pogrzebu tradycyjnego profesjonalnie przygotowani pracownicy wykonują pełen zakres usług związanych z toaletą i kosmetyką pośmiertną.

 

stroik na trumnę Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

W siedzibie Zakładu Pogrzebowego JABŁOŃSKI dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Trumny i urny wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Gwarantuje to możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego modelu, pod względem preferencji oraz możliwości finansowych. Na miejscu można też nabyć tabliczki, obramowania nagrobne, nekrologi, krzyże, a także inne niezbędne utensylia. Firma oferuje również bogaty wybór kompozycji kwiatowych, które są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Oprawa florystyczna zapewnia uroczystości podniosły charakter, a jednocześnie jest wyrazem naszego szacunku wobec Osoby Zmarłej. Dom pogrzebowy dysponuje własną salą pożegnań, w której Bliscy mogą w komfortowych warunkach, w ciszy i skupieniu pomodlić się i pożegnać z Osobą Zmarłą.  Firma dodatkowo świadczy kompleksowe usługi cmentarne między innymi: kopanie i murowanie grobów, ale także, jeśli zaistnieje taka potrzeba, kompetentni pracownicy wykonają ekshumację zwłok.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład swoją główną siedzibę posiada w Czarnym Dunajcu przy ulicy Kmietowicza 34. Drugi oddział firmy Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Jabłonka mieści się przy ulicy Słowackiej 22. Zaangażowany personel zatrudniony przez Pana Rafała pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, jak również w niedziele i święta. Od chwili zgłoszenia się do firmy możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie, na wszystkich etapach organizacji pogrzebu, a także po jego zakończeniu.