Idea Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe już od ponad dwudziestu lat. Za cel stawia sobie pomoc Rodzinom we wszystkich sprawach związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Kompetentny i odpowiedzialny zespół pracowników doskonale rozumie sytuację, w jakiej znajduje się Osoba, która właśnie straciła kogoś Najbliższego. Personel z empatią podchodzi do każdego Klienta i udziela niezbędnej pomocy formalnej oraz wsparcia. Firma świadczy usługi na terenie powiatu nowotarskiego – zakłady pogrzebowe nowotarski.

czarny karawan Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Oferta Usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Jabłoński

Dzięki ogromnej wiedzy i zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI ma bardzo szeroką i elastyczną ofertę usług. Dostosowane są one do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych każdej Rodziny. Już od momentu zgłoszenia do firmy profesjonalni pracownicy otaczają Rodzinę opieką i pomagają we wszystkich formalnościach w urzędach i innych instytucjach. Jeśli te sprawy stanowią zbyt duże obciążenia dla Osoby pogrążonej  w rozpaczy, oddelegowany pracownik zakładu, po uzyskaniu stosownego upoważnienia, może przejąć wszystkie te obowiązki. Dla komfortu Osób odpowiedzialnych za organizację pogrzebu, rozliczenia i płatności mogą być kredytowane w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA, czy WBE. Firma dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów dokonuje całodobowej eksportacji Zmarłych z każdego miejsca w kraju. Profesjonalnie zajmuje się także sprowadzaniem ciał z zagranicy, co wymaga znajomości skomplikowanych procedur i przepisów. Zakład ma ogromne doświadczenie w tych kwestiach i bez problemu, szybko i sprawnie zajmie się zgromadzeniem niezbędnej dokumentacji w ambasadach i konsulatach. Rodzina może spokojnie oczekiwać na sprowadzenie ich Bliskiego, które nastąpi w możliwie najkrótszym czasie. Zmarły jest przechowywany następnie w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie oczekuje na pochówek. Profesjonaliści wykonują takie czynności jak toaleta pośmiertna i tanatokosmetyka. Zakład pogrzebowy dysponuje odzieżą damską i męską oraz dewocjonaliami. Rodzina może na miejscu obejrzeć i wybrać z szerokiej oferty trumnę wykonaną z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Do coraz częściej wykonywanych kremacji zakład oferuje specjalne trumny kremacyjne, a następnie duży wybór eleganckich urn na prochy. Nieodłącznym, tradycyjnym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, które w formie stroików, wiązanek, wieńców lub bardziej nowoczesnych kompozycji wykonują profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych, lub sztucznych. Są one następnie dostarczane na cmentarz lub do kościoła. Zakład oferuje Rodzinom kameralną salę pożegnań, w której mogą oni w ciszy i skupieniu pomodlić się i pożegnać Zmarłego. Każda Osoba, która staje przed koniecznością pochowania członka swojej Rodziny, jest zwykle zagubiona i nie wie, od czego powinna zacząć przygotowania. Aby pomóc w tych często skomplikowanych sprawach, zakład na swojej firmowej stronie internetowej zamieścił praktyczny i bardzo przydatny poradnik pogrzebowy. Firma dodatkowo wykonuje szereg usług cmentarnych takich jak ekshumacje, kopanie i murowanie grobów, remontowanie, pogłębianie i wiele innych w zależności od potrzeby. Rodziny mogą również zlecić firmie opiekę nad grobem, w formie jednorazowej lub cyklicznej.

 

namiot pogrzebowy Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI za główny cel stawia sobie wszechstronną i kompleksową pomoc Klientom w przygotowaniu ceremonii ostatniego pożegnania tak, aby była ona godna, piękna oraz przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki  sumiennemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Czarny Dunajec ma swoją siedzibę przy ul. Kmietowicza 34 i wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem cały powiat nowotarski.