Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Jabłoński

Kiedy przychodzi zmierzyć się z utratą Bliskiej Osoby, ważne jest, aby każdy uzyskał wsparcie i zrozumienie, a także został poprowadzony przez całą procedurę organizacji pogrzebu w sposób profesjonalny i pełen taktu. Takim podejściem, a także bogatą wiedzą z zakresu branży funeralnej charakteryzuje się Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI z miejscowości Czarny Dunajec w województwie małopolskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty – zakłady pogrzebowe Czarny Dunajec. Firma od wielu lat kompleksowo udziela wsparcia każdemu, kto zgłasza się po pomoc. Oferuje usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Zakład indywidualnie podchodzi do każdej Rodziny, bez względu na jej wiarę, czy też sytuację finansową. Każdy Klient, zgłaszający się do zakładu reprezentowanego przez Pana Rafała Jabłońskiego, może liczyć na wsparcie ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej.

 

karawany Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, która pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale podnoszonym kwalifikacjom każda Osoba może w spokoju przeżywać żałobę, bez zmartwień o przykre obowiązki i formalności. Działania ze strony zakładu podejmowane są natychmiastowo, zaraz po uzyskaniu zgłoszenia ze strony Rodziny. Na podstawie odpowiedniego upoważnienia, personel wypełnia wszelkie kwestie związane z dokumentacją z urzędu stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy od zarządcy cmentarza. Pracownicy w imieniu Klienta mogą również wystąpić o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Oferta firmy zawiera bardzo duży wybór trumien i urn wykonanych z wysokiej klasy materiałów, pochodzących od czołowych krajowych producentów. Klienci mogą wybierać pomiędzy wariantami z drewna, kamienia, ceramiki czy też kompozytu. W siedzibie zakładu pogrzebowego znajdują się także akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic nagrobnych, nekrologów, czy zniczy. W elastycznej ofercie zawarto również piękne i okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje kwiatowe, wykonywane przez zespół doświadczonych florystów. Po stronie firmy znajduje się także organizacja unikatowej oprawy muzycznej. Dzięki temu każda ceremonia zyskuje wyjątkowy i niezapomniany charakter. Rodzina doświadczająca straty, może liczyć na natychmiastową reakcję ze strony pracowników – firma oferuje całodobową usługę eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Do przewozu na terenie kraju, a także poza jego granicami, zakład wykorzystuje wyłącznie specjalistyczne karawany przygotowane pod względem technicznym do wymogów sanitarnych. Nowoczesne wyposażenie firmy i doskonałe przygotowanie dają każdemu Klientowi pewność, że cała procedura odbędzie się w sposób bezpieczny i sprawny. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje. Dzięki wielokrotnym szkoleniom dokonują, w sposób fachowy, czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, tak aby każda Osoba Zmarła w dniu pochówku prezentowała się nienagannie i schludnie. Dodatkowo, w zakładzie mieści się kaplica pożegnań, co daje Bliskim komfort i spokój w tych ciężkich chwilach. Każda uroczystość realizowana przez firmę Pana Rafała Jabłońskiego jest pełna godności, szacunku i majestatu, o czym świadczą pozytywne opinie otrzymane od Rodzin, które skorzystały z Jego pomocy.

 

wiązanka na ceremonię pogrzebową Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Czarny Dunajec mieszczący się przy ulicy Kmietowicza 34. Firma prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta. Oferuje natychmiastową pomoc wszystkim Rodzinom z powiatu nowotarskiego w województwie małopolskim.