Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Jabłoński

Istniejący na rynku usług funeralnych od ponad dwudziestu lat Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI profesjonalnie i kompleksowo przygotowuje ceremonie pogrzebowe. Wspiera Rodziny w tych najtrudniejszych chwilach po stracie Bliskiej Osoby. Starannie dobrany i zaangażowany zespół pracowników pomaga każdej Osobie w organizacji pogrzebu oraz w dopełnieniu wszelkich spraw formalnych. Każda ceremonia jest zawsze wyjątkowym i pięknym, choć smutnym wydarzeniem, które wieńczy ziemską drogę Zmarłego. Zakład kładzie szczególny nacisk na staranną realizację wszelkich potrzeb i oczekiwań Rodziny. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie całego powiatu nowotarskiego, szczegóły można sprawdzić przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe nowotarski.

 

ceremonia pogrzebowa Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Oferta usług, które świadczy Zakład Pogrzebowy Jabłoński

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze techniczne Zakładu Pogrzebowego JABŁOŃSKI pozwoliło na stworzenie szerokiej i elastycznej oferty usług. Odpowiadają one na różnorodne oczekiwania i życzenia Rodzin, oraz są dostosowane do ich możliwości finansowych. Już od chwili zgłoszenia się do zakładu, każdy Klient jest otoczony opieką i wsparciem. Kompetentni i godni zaufania pracownicy, służą pomocą w dopełnianiu wszelkich formalności w urzędach i instytucjach. Po stosownym upoważnieniu istnieje możliwość powierzenia zakładowi wszystkich spraw, które są ponad siły Klienta. Dla komfortu Osób organizujących pogrzeb, wszystkie usługi mogą być skredytowane i rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA czy WBE. Wszyscy Klienci mogą również skorzystać z poradnika pogrzebowego, który jest dostępny na stronie internetowej firmy. Zawiera on szereg przydatnych informacji i porad. Zakład pogrzebowy Pana Jabłońskiego od wielu lat zajmuje się całodobową eksportacją Zmarłych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki odpowiedzialnym pracownikom i flocie specjalistycznych karawanów odbywa się to sprawnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wszystkie niezbędne formalności w konsulatach i ambasadach również są dopełniane przez firmę. Ciało z należytym szacunkiem jest następnie przechowywane w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni, gdzie profesjonaliści odpowiednio przygotowują je do pochówku. Wykonują fachową toaletę pośmiertną oraz tanatokosmetykę. Następnie ubierają Zmarłego, korzystając z odzieży dostarczonej przez Rodzinę lub wybraną z kolekcji zakładu. Firma ma w swojej ofercie szereg utensyliów pogrzebowych. Przede wszystkim dysponuje szeroką gamą różnorodnych, eleganckich trumien klasycznych i kremacyjnych oraz urn na prochy. Zarówno w przypadku pogrzebu tradycyjnego, jak i pochówku urnowego Rodzina i przyjaciele mogą przed oficjalną uroczystością pożegnać się ze Zmarłym w specjalnej, kameralnej sali pożegnań.

 

wieńce Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Zakład zapewnia piękną oprawę kwiatową wykonaną przez profesjonalnych florystów. Na życzenie Rodziny mogą przygotować bukiety, wiązanki, wieńce i kompozycje z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Dla wygody żałobników są one dostarczane do kościoła oraz na cmentarz. Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI oferuje również fachowe usługi cmentarne takie jak ekshumacje (wraz z dopełnieniem formalności), kopanie i pogłębianie grobów, murowanie i różnego rodzaju poprawki oraz remonty. Dodatkowo, jeśli Rodzina ma problem z opieką nad grobem, może zlecić firmie tego rodzaju usługi jednorazowo lub cykliczne. Zarówno właściciel, jak i zaangażowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była piękna i niepowtarzalna, przepełniona szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki sumiennemu i profesjonalnemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy, zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Czarny Dunajec ma swoją siedzibę przy ul. Kmietowicza 34, gdzie każdy Klient może złożyć zamówienie oraz obejrzeć i wybrać odpowiednie utensylia pogrzebowe. Pracownicy służą wszelką pomocą i są dyspozycyjni całodobowo, każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat nowotarski.