Charakterystyka Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI funkcjonuje na nowotarskim rynku usług funeralnych od wielu lat – sprawdź szczegóły oferty zakłady pogrzebowe nowotarski. Jest to firma z rodzinnymi tradycjami. Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe pozwoliło na wypracowanie właściwych metod działania i sprecyzowanie zasad etyki. Metodologia pracy w zakładzie oparta jest na odpowiednich postawach pracowników. To właściwie dobrany zespół jest filarem rzetelnie wykonywanych obowiązków. U podstaw realizacji każdego zlecenia jest wrażliwość i kultura osobista załogi. Zrozumienie dla ludzkiego cierpienia przeżywanego po stracie Najbliższych pozwala przygotować ceremonię pogrzebu w zgodzie z życzeniami Zmarłego lub oczekiwaniami Jego Rodziny. Pracownicy z ogromną dbałością o szczegóły zaplanują i przeprowadzą uroczyste pożegnanie utrzymane w charakterze świeckiego lub religijnego obrzędu. Firma dba o zachowanie tradycji góralskich, pogrzeb może być przeprowadzony zgodnie z panującymi obyczajami. Każdy etap ceremonii zostanie logistycznie zaplanowany tak, by zapewnić Osobom pogrążonym w żałobie spokój i czas na przeżywanie straty. Stan wszechogarniającego smutku i rozdarcie emocjonalne często utrudnia podejmowanie decyzji związanych z przygotowaniem pogrzebu. W takich chwilach niezawodni są specjaliści z Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI. To oni przejmą na siebie wszystkie formalne obowiązki, uzgodnią szczegóły w urzędach i instytucjach.

 

karawan pogrzebowy Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

Oferta Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład pogrzebowy JABŁOŃSKI specjalizuje się w realizacji kompleksowej usługi pogrzebu. Pracownicy firmy będą asystować Rodzinie począwszy od przewiezienia ciała Zmarłego do chłodni, aż do chwili zamknięcia grobu na cmentarzu. Uwzględniając wszystkie sugestie Najbliższych przeprowadzą kolejne części uroczystości. Przy inhumacji ciało Zmarłego składane jest do trumny, których wybór w zakładzie jest duży, zróżnicowany pod względem modelu, koloru czy rodzaju użytego drewna. W gestii Najbliższych jest także dobór właściwych okuć czy innych elementów dekoracyjnych trumny. Podobnie jest przy decyzji o kremacji ciała Zmarłego. Zakład dysponuje odpowiednimi trumnami dopuszczonymi do spalania. Prochy zostaną złożone do uprzednio wybranej urny. Tu także decyzyjność leży po stronie Rodziny, ekspozycja ossuariów w zakładzie jest bardzo bogata. Selekcji można dokonać spośród wielu wzorów o różnorodnym kształcie i kolorze. Materiał, z którego może być wykonana urna to drewno, kamień, metal oraz mosiądz.

Zakład profesjonalnie zaopiekuje się ciałem Zmarłego, które zaraz po eksportacji zostaje umieszczone w nowoczesnej chłodni. Następnie przed złożeniem do trumny ciało poddawane jest zabiegom tanatokosmetyki w ramach pełnej toalety pośmiertnej. Na życzenie możliwe jest wykonanie tanatopraksji oraz ubranie w strój żałobny. Wszytko po to, aby Zmarły wyglądał nienagannie podczas ostatniego pożegnalnego spotkania. Pracownicy zakładu mogą przygotować także uroczystość pożegnania w kaplicy tuż przed wykonaniem kremacji. Dopełnieniem każdej uroczystości pogrzebu jest piękna oprawa kwiatowa. Floryści będący na bieżąco w trendach dekoracji funeralnych przygotują przepiękne wieńce, wiązanki, bukiety, kosze czy ozdoby na trumnę lub urnę z dowolnie wybranych kwiatów świeżych lub sztucznych. Do każdej kompozycji może być dołączona szarfa z napisem lub bilecik, będący wyrazem szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny.

 

wieniec pogrzebowy Zakład Pogrzebowy Jabłoński

 

 

Profesjonalna flota samochodów pogrzebowych pozwala na przeprowadzenie usługi transportu zwłok na terenie całego kraju, jak i z zagranicy. Karawany wyposażone są w specjalistyczne urządzenia pozwalające przewozić trumny i urny bezpiecznie, z zachowaniem przepisów sanitarnych. Firma posiada niezbędne doświadczenie w pilotowaniu spraw formalnych związanych ze sprowadzaniem ciała i prochów z krajów Europy i nie tylko. W ofercie Zakładu pogrzebowego JABŁOŃSKI są także usługi cmentarne obejmujące prace związane z przygotowaniem grobu do pogrzebu, a także wszystkie inne czynności niezbędne podczas organizowania miejsca pochówku. Pracownicy zakładu zadbają także o utrzymanie grobu w czystości, dostarczą świeże wiązanki, znicze cyklicznie lub okazjonalnie. Usługa ekshumacji zwłok także jest na liście świadczonych usług.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Jabłoński

Zakład Pogrzebowy JABŁOŃSKI Czarny Dunajec oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu nowotarskiego. W miejscowości Ratułów 6C oraz przy ulicy Kmietowicza 34 w Czarnym Dunajcu. Pracownicy oczekują na zgłoszenie przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.