Zakład Pogrzebowy Polkowice rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Fenix rozpoczął działalność na rynku funeralnym w roku 1997. Od tego czasu działa nieprzerwanie świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa była pełna taktu i szacunku dla Osoby Zmarłej i jej pogrążonej w smutku Rodziny. Cechują się zaangażowaniem, empatią, a także wrażliwością, dlatego bywają oparciem, które w tych ciężkich chwilach jest nieocenione.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności Domu Pogrzebowego Fenix w Polkowicach – zakłady pogrzebowe Polkowice.

Całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe Polkowice

Zakład Pogrzebowy Fenix przygotowuje zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki urnowe – w takim obrządku, jaki był wyznawany przez Zmarłego. Kremacja ciała odbywa się z zachowaniem norm etycznych oraz restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa. Pracownicy zakładu czuwają nad wszystkim etapami procesu, dopełniając niezbędnych formalności, bez konieczności angażowania Rodziny. W siedzibie firmy dostępne są wszelkie niezbędne akcesoria funeralne związane z tą formą pochówku takie jak: trumny kremacyjne oraz wiele modeli urn.

Zaangażowany personel pozostaje do dyspozycji na każdym etapie przygotowań ceremonii pożegnania, każdego dnia, przez całą dobę. Dzięki wieloletniej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich służy swoim doświadczeniem i wszechstronną wiedzą. Jego priorytetem jest zapewnienie Rodzinie spokoju i możliwości pożegnania się z bliską osobą w najpiękniejszy możliwy sposób. Pracownicy starają się zdjąć z barków Rodziny ciążące na niej obowiązki okołopogrzebowe. Są w stanie dopełnić każdą formalność w urzędach, a także w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Ponadto pomagają w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego w instytucjach, które oferują tego rodzaju wsparcie.

Dom Pogrzebowy Fenix całodobowo realizuje usługę transportu zwłok. Doświadczeni kierowcy dokonują eksportacji Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zakład pogrzebowy dba również o kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii. Zapewnia profesjonalne nagłośnienie podczas przemarszu konduktu żałobnego. Z kolei doświadczeni floryści przygotowują różnorodne wieńce, wiązanki oraz bukiety pogrzebowe. W siedzibie zakładu pogrzebowego można też wybrać wszystkie, niezbędne do wykonania godnego pogrzebu akcesoria np. odzież dla Osoby Zmarłej. Koszty pogrzebu mogą zostać w całości skredytowane w ramach zasiłku pogrzebowego.

Przy jakiej ulicy mieści się Zakład Pogrzebowy Fenix w Polkowicach?

Zakład Pogrzebowy Fenix w Polkowicach ma siedzibę przy ulicy Głogowskiej 19B. Ze względu na specyfikę działalności zakładu pogrzebowego, kadra pracuje w systemie dyżurów całodobowych, dzięki czemu służy pomocą niezależnie od pory dnia i nocy.