Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Fenix

Zakład Pogrzebowy FENIX rozpoczął swoją działalność na bolesławieckim rynku funeralnym w 1997 roku, sprawdź zakłady pogrzebowe Bolesławiec. Od tego czasu, dzięki skrupulatnej realizacji powierzonych usług, firma cieszy się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności. Zakład Pogrzebowy posiada rozbudowane zaplecze usługowe, doświadczoną kadrę pracowników oraz nowoczesną flotę karawanów. Dzięki temu może udzielać wszechstronnej pomocy Osobom w trudnym czasie żałoby. Nieocenione jest także doradztwo personelu firmy, bądź możliwość przejęcia przez niego obowiązków zmierzających do dopełnienia koniecznych formalności urzędowych, zarówno przed pogrzebem, jak i po nim. Jeżeli więc pragną Państwo, aby Wasi Bliscy Zmarli mieli zapewnioną piękną i wzruszającą ceremonię pożegnania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą właśnie tego domu pogrzebowego.

Ceremonia pogrzebowa zakład pogrzebowy fenix

 

Oferta usług Domu Pogrzebowego Fenix

Zakład Pogrzebowy FENIX oferuje swym Klientom całokształt usług funeralnych, wśród których prym wiodą usługi pochówku. Specjalnością firmy są nie tylko pogrzeby wyznaniowe, ale również te o charakterze świeckim, które są realizowane z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii.

Obowiązki mistrza ceremonii świeckiej:

  • planowanie całej ceremonii bezwyznaniowej,
  • dobór odpowiednich i niezbędnych utensyliów,
  • ustalenie z Rodziną oprawy muzycznej oraz florystycznej uroczystości,
  • przygotowanie oraz wygłoszenie mowy pożegnalnej na cześć Zmarłego, oraz czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pożegnania na cmentarzu.

Wszystko po to, aby ostatnia wola Osoby Zmarłej lub oczekiwania Jej Rodziny zostały spełnione oraz aby wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi. W przypadku realizacji pochówku religijnego, pracownicy firmy pomagają ustalić dogodne dla Rodziny i innych uczestników ceremonii terminy w kościołach, u duchownych, u zarządców cmentarzy, czy w okolicznym krematorium. Personel dba także o wszystkie usługi dodatkowe jak eksportację ciała Zmarłego, jego stosowną kosmetykę, usługi fotografa, florysty czy o obsługę muzyczną. Na życzenie Rodziny kadra pracowników może również wystąpić w jej imieniu o należne świadczenia i zasiłki do odpowiedniego urzędu.

 

Wieniec pogrzebowy zakładu pogrzebowego fenix

 

Pomocny na pewno jest fakt, że wszelkie konieczne do przygotowania i przeprowadzenia pięknego pożegnania akcesoria dostępne są w siedzibie firmy. Szeroki wachlarz wzorów i modeli urn, krzyży, trumien, relikwiarzy czy odzieży dla Osób Zmarłych, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru. Dostępne są produkty wykonane z różnych materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz zróżnicowane pod względem cenowym. W skład wykwalifikowanej kadry firmy wchodzą również doświadczeni kierowcy, którzy całodobowo zajmują się miejscową eksportacją Zmarłego do chłodni. Zakład świadczy również usługi transportu zwłok na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Wykorzystuje do tego nowoczesne karawany. Personel pomaga uzyskać niezbędne w tym przypadku zezwolenia. Dom Pogrzebowy FENIX świadczy również profesjonalne usługi florystyczne. Floryści przygotowują bukiety, wiązanki i wieńce z żywych oraz sztucznych kwiatów, które wspaniale wyrażą Państwa uczucia w stosunku do Zmarłego oraz doskonale uzupełnią charakter całego pogrzebu. Kameralna kaplica pogrzebowa umożliwia Rodzinie spokojną modlitwę oraz pożegnanie Osoby Zmarłej wyłącznie w gronie najbliższych.

 

Kaplica pożegnalna zakładu pogrzebowego fenix

 

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Fenix

Zakład Pogrzebowy FENIX posiada swoje biura m.in. w Bolesławcu przy ul. Karola Miarki 16, oraz w miejscowości Nowogrodziec przy ul. Kościelnej 6. Swoje usługi oferuje nie tylko mieszkańcom powiatu bolesławieckiego w województwie dolnośląskim, ale również wszystkim tym Osobom, które pragną, dla swoich Najbliższych, zorganizować wyjątkową, niepowtarzalną uroczystość pochówku. Empatyczni pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji zawsze, w dzień i w nocy, każdego dnia tygodnia, również w niedziele i święta. Gotowi by udzielić natychmiastowej pomocy i wspierać na wszystkich etapach organizacji pogrzebu.