Dom Pogrzebowy w Chocianowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy FENIX w Chocianowie to firma funeralna, która istnieje od 1997 roku. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, pomaga w organizacji pogrzebu, kremacji, czy w krajowym i międzynarodowym transporcie zwłok. Dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i prośby najbliższych Osoby Zmarłej. Wiedząc, jak trudne chwile przeżywają, kadra domu pogrzebowego pomaga uporać się z formalnościami urzędowymi, kościelnymi czy koniecznymi do dopełnienia u zarządcy cmentarza.

Dom Pogrzebowy Fenix działa na terenie powiatu polkowickiego w województwie dolnośląskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Polkowice.

Usługi Pogrzebowe w Chocianowie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Fenix dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczy usługi na najwyższym poziomie z zaangażowaniem i empatią. Pracownicy po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny mogą przejąć wszystkie formalności urzędowe, takie jak np. pomoc przy uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Zadbają o każdy szczegół ceremonii, skompletują wszystkie dokumenty, a sprawy organizacyjne skrupulatnie wypełnią. Do codziennej posługi na rzecz Osób Zmarłych podchodzą z najwyższym szacunkiem i zaangażowaniem. Wiedzą, jak trudny jest to czas dla bliskich Osoby Zmarłej, dlatego starają się ich jak najbardziej wesprzeć i sprostać ich wymaganiom. Pomagają na każdym etapie, służą poradą okołopogrzebową czy zwyczajną ludzką życzliwością i rozmową.

W ramach świadczenia kompleksowych usług Dom Pogrzebowy Fenix zapewnia krajowy, a także międzynarodowy transport zwłok. Zajmuje się zarówno sprowadzeniem ciała z zagranicy, jak i wykona transport z Polski poza granice naszego kraju. W zależności od tego, gdzie nastąpiła śmierć, przewiezienie ciała odbywa się drogą lądową lub też morską czy lotniczą. Ponadto pracownicy zadbają o wszystkie formalności związane z transportem międzynarodowym. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm jest gwarancją, że wszystko przebiegnie sprawnie, w wyznaczonym terminie i z zachowaniem najwyższych norm i szacunku.

Dom Pogrzebowy Fenix wykonuje pogrzeby tradycyjne, a także kremacje. W krematorium do dyspozycji bliskich Osoby Zmarłej pozostaje kaplica pożegnań, gdzie w ciszy i skupieniu można ostatni raz pobyć z ukochaną osobą i pomodlić się za nią. Pracownicy czuwają nad procesem kremacji i zajmują się wszystkimi formalnościami z nim związanymi, a także pozostają w stałej dyspozycji. W siedzibie firmy bliscy Osoby Zmarłej mogą wybrać wiązanki, wieńce, odpowiedni wzór trumny lub urny oraz inne niezbędne utensylia pogrzebowe. Pracownicy zakładu wyróżniają się troską, a także życzliwością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Fenix w Chocianowie?

Zakład Pogrzebowy Fenix w Chocianowie ma siedzibę przy ulicy Kolejowej 18. Ze względu na specyfikę działalności, kadra zakładu pogrzebowego pracuje w systemie dyżurów całodobowych, dzięki temu gotowa jest służyć pomocą niezależnie od pory dnia i nocy.