Zakład Pogrzebowy Fenix – misja

Zakład Pogrzebowy FENIX w Bolesławcu od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią. Jest to w pełni profesjonalny, nowoczesny i posiadający niezwykle bogatą ofertę usług dom pogrzebowy, stawiający sobie za cel przede wszystkim zadowolenie obsługiwanych Rodzin i Bliskich Zmarłego. Pracownicy zakładu są pełni empatii oraz posiadają duże doświadczenie, i wiedzę co sprawia, że Rodzina Osoby Zmarłej może spokojnie powierzyć im wszelkie sprawy związane z przygotowaniem pochówku. Zespół dostępny jest przez całą dobę, świadczy rzetelną i kompleksową obsługę, a co najważniejsze stara się otoczyć troską i wsparciem Rodziny dotknięte żałobą. W zakładzie panuje spokojna i ciepła atmosfera, która jest tak ważna dla bliskich Osoby Zmarłej. Zakład Pogrzebowy FENIX działa w województwie dolnośląskim, gdzie stale zdobywa bardzo dobre rekomendacje i opinie od osób, które skorzystały z jego usług.

 

Biały karawan zakładu pogrzebowego fenix

 

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Fenix

Zakład Pogrzebowy FENIX posiada niezwykle bogatą ofertę usług, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych domów pogrzebowych. Oferta zakładu obejmuje wszelkie czynności związane z pochówkiem, począwszy od transportu ciała do chłodni po opiekę nad grobem Zmarłego. Dom Pogrzebowy działa całodobowo, zarówno w dzień, jak i w nocy możemy skontaktować się z pracownikiem i otrzymać kompleksową pomoc. W ofercie zakładu znajdziemy całodobowy przewóz ciała, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. O każdej porze, z każdego miejsca niezależnie czy jest to dom, czy szpital ciało pozostanie przewiezione do chłodni. Transportem osób zmarłych zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

Pracownicy zakładu to osoby wyrozumiałe i cierpliwe. W tym trudnym czasie nawet najprostsze rzeczy sprawiają trudność, dlatego personel dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu na najwyższym poziomie zajmuje się wszelkimi formalnościami urzędowymi i cmentarnymi związanymi z pochówkiem. Pomaga również przy uzyskaniu wypłat zasiłków pogrzebowych.

Oferta akcesoriów pogrzebowych:

  • duży wybór trumien i urn,
  • znicze,
  • wiązanki, wieńce, bukiety pogrzebowe, stroiki na trumny i urny,
  • klepsydry,
  • odzież żałobna,
  • ekshumacja,
  • kremacja,
  • transport krajowy oraz międzynarodowy.

 

Urna w karawanie zakład pogrzebowy fenix

 

Firma pogrzebowa zajmie się pełną obsługą uroczystości pogrzebowej w każdej formie. Niezależnie od tego, czy będzie to ceremonia wyznaniowa, czy świecka. Pracownicy w określonym przypadku zadbają również o obecność mistrza ceremonii pogrzebowej. Dodatkowo zakład oferuje pełną obsługę związaną z oprawą muzyczną, która również jest bardzo ważna. Muzyka nadaje bowiem odpowiedni, wyniosły nastrój podczas ceremonii pogrzebu.

Siedziba Domu Pogrzebowego Fenix

Główny oddział Zakładu Pogrzebowego FENIX mieści się przy ul. Karola Miarki 16 w Bolesławcuzakłady pogrzebowe Bolesławiec. Pod tym adresem, o każdej porze mogą Państwo liczyć na wsparcie oraz kompleksową pomoc ze strony doświadczonych pracowników.

 

Czarny karawan zakładu pogrzebowego fenix