Zakład Pogrzebowy Fenix w Przemkowie – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Fenix powstał w 1997 roku. Od początku jego działalności, pracownicy dokładają wszelkich starań, by zagwarantować profesjonalną asystę związaną z organizacją pogrzebu. Ponadto zapewniają krajowy i międzynarodowy transport zwłok czy też najwyższej jakości usługi kremacji. Do swojej wymagającej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem i empatią. Dom pogrzebowy Fenix działa przede wszystkim w województwie dolnośląskim, w powiecie bolesławieckim i polkowickim. Sprawdź szczegóły działalności rekomendowanej przez nas firmy funeralnej w Polkowicach – zakłady pogrzebowe Polkowice.

Całodobowe usługi pogrzebowe Przemków 801 12 12 12

Zakład Pogrzebowy FENIX powstał, by służyć wsparciem wszystkim tym, którzy przeżywają żałobę po starcie bliskiej osoby i potrzebują pomocy w organizacji pogrzebu. Od wielu lat firma realizuje zarówno uroczystości świeckie, jak i wyznaniowe, zgodnie z obrządkiem i tradycjami danego wyznania. Wykonuje pogrzeby tradycyjne, gdzie Zmarły składany jest do grobu w klasycznej trumnie, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zajmuje się pochówkami urnowymi, poprzedzonymi kremacją. Pracownicy nadzorują proces kremacji oraz dopełniają wszystkich niezbędnych formalności z tym związanych. Wiedząc, jak trudny jest to moment dla bliskich Osoby Zmarłej, pracownicy pomagają im uporać się z formalnościami m.in. w USC, ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA czy WBE. Zakład pogrzebowy z Przemkowa umożliwia także rozliczenie bezgotówkowe pogrzebu, mając na uwadze to, że różna może być sytuacja bliskich Osoby Zmarłej.

Doświadczeni kierowcy całodobowo realizują usługę transportu zwłok zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. W zależności od tego, gdzie nastąpił zgon, transport odbywa się drogą lądową, morską lub lotnicza. Pod względem technicznym zakład pogrzebowy wyposażony jest w specjalistyczne karawany pogrzebowe renomowanych marek, które pozwalają w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny przewieźć Osobę Zmarłą z każdego wskazanego miejsca do nowoczesnej chłodni. Następnie w przypadku pogrzebu tradycyjnego, pracownicy biegli w zakresie tanatokosmetyki i tanatopraksji przygotowują ciało Zmarłego do pochówku. Ponadto Dom pogrzebowy Fenix zapewnia także szeroki asortyment trumien, urn, a także innych niezbędnych utensyliów funeralnych – każdy produkt posiada najwyższą jakość, a zarazem jest atrakcyjny cenowo.

Na każdym etapie przygotowywania ceremonii ostatniego pożegnania mogą Państwo liczyć na pomoc ze strony pracowników zakładu pogrzebowego, ich wsparcie czy też zwyczajną rozmowę i życzliwość. Pogrzeb bliskiej osoby zawsze jest trudnym momentem, dlatego kadra Domu Pogrzebowego Fenix traktuje swoją pracę w sposób szczególny, jako misję.

Gdzie jest siedziba zakładu pogrzebowego Fenix w Przemkowie?

Zakład Pogrzebowy Fenix posiada filie zarówno w powiecie bolesławieckim, jak i polkowickim. W Przemkowie siedziba domu pogrzebowego mieści się przy ulicy Głogowskiej 11.