Historia Zakładu Pogrzebowego Wrzos Myślibórz

Firma została założona w 1996 roku. Obecność na rynku przez tak długi czas pozwolił na zdobycie ogromnego doświadczenia w tej branży. Jest to o tyle istotne, że okres po śmierci najbliższej osoby należy do najcięższych w życiu człowieka. Pracownicy wypracowali metodykę etyczną tego zawodu i potrafią właściwie i indywidualnie podejść do każdego zlecenia. Za główny cel firma przyjęła fachowość i rzetelność w niesieniu pomocy bliskim w ten trudny czas. Pracownicy są przygotowani, by spełniać nawet najbardziej wyszukane życzenia rodziny w sprawie pochówku. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym poznacie Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe zachodniopomorskie.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Wrzos

Firma Pogrzebowa WRZOS świadczy kompleksowe usługi i oferuje bogaty wachlarz produktów pogrzebowych. Znajomość branży zebrana i pogłębiona przez ponad 25 lat pozwoliła właścicielom przygotować pełną usługę pochówku od momentu przyjęcia zgłoszenia do zamknięcia grobowca i postawienia pomnika. Klient może także zamówić wykonanie odrębnej usługi na każdym organizacyjnym etapie pochówku. Pracownicy przygotowani są, aby służyć pomocą pogrążonym w żalu klientom i zaplanują ceremonię od początku do końca.

W celu ułatwienia przejścia przez ten trudny czas po stracie ukochanej osoby zakład może przeprowadzić czynności wprowadzające i dokonać wszystkich ustaleń w zakładzie, w domu klienta albo innym wyznaczonym miejscu. Przyjazne otoczenie przy omawianiu organizacji pogrzebu jest ważne, a pracownicy zadbają drobiazgowo o szczegóły. O wszystko wypytają bardzo delikatnie z empatią, zrozumieniem i dyskrecją – rodzina może powiedzieć o każdej subtelności, którą trzeba wziąć pod uwagę.

W chwili stwierdzenia zgonu można skontaktować się z zakładem pogrzebowym o każdej godzinie dnia, w sobotę, niedzielę, czy święta a resztą zajmą się pracownicy. Dokonają eksportacji ciała zmarłego z każdego miejsca, z domu, szpitala, hospicjum. Ciało przewiezione zostanie do chłodni, gdzie w odpowiednich warunkach niskiej temperatury pozostanie do dnia pogrzebu. Wykwalifikowani pracownicy przygotują zmarłego do pochówku. Fachowo przeprowadzą kosmetykę pośmiertną, która dziś nie ogranicza się do umycia. Tanatopraksja jest niezbędna do zabezpieczenia ciała przed procesami rozkładu. Balsamacja to jeden z etapów, potem wykonuje się właściwy makijaż pośmiertny, który ma sprawić, że zmarły będzie wyglądał korzystnie, a Rodzina zachowa jego pozytywny obraz na długo. Ważnym dopełnieniem tanatokosmetyki jest dobór odpowiedniego ubioru. Przeszkoleni ludzie zajmą się ubraniem zgodnie z zaleceniami bliskich.

 

Karawan zakładu pogrzebowego wrzos gorzów wielkopolski

 

Przeprowadzenie pogrzebu każdego wyznania, a także świeckiego nie jest problemem dla profesjonalistów. Znają procedury z nich wynikające. Przygotowanie oprawy muzycznej i kwiatowej jest możliwe przy udziale specjalistów z zaprzyjaźnionych firm. Coraz częściej wybierany jest pogrzeb urnowy. Jest to możliwe w zakładzie, który przeprowadzi kremację, uzyskując stosowne dokumenty. Do wyboru jest duży zasób trumien i urn. Różnorodność form, wzorów i kolorów, a na życzenie możliwe jest zrealizowanie własnego projektu klienta. Ekipa firmy zadbać może o dokumentację fotograficzną całej uroczystości, jeśli taka będzie wola bliskich. Na ich zlecenie zorganizują poczęstunek dla żałobników przybyłych na uroczystość. Dużymi autobusami lub mniejszymi busami przewiozą uczestników z umówionego miejsca do kościoła, na cmentarz i z powrotem.

Firma z tak dużym doświadczeniem zajmie się także profesjonalnie przewiezieniem ciała na każdą odległość w kraju i poza jego granicami. Doskonale wyposażone pojazdy zapewniają bezpieczeństwo transportu. Estetyka utrzymania samochodów sprawia, że każda uroczystość będzie miała należytą rangę ostatniego godnego pożegnania.

Listę usług zamykają prace ziemne podczas przygotowania miejsca pochówku i prace kamieniarskie. W tej dziedzinie firma korzysta z samych mistrzów tego rzemiosła. Prace kamieniarskie wykonane będą zawsze fachowo i rzetelnie bez względu, czy to będzie pochówek tradycyjny z trumną, czy urnowy. Nagrobki można zamówić z katalogu albo zaproponować własny wzór. Wszystkie oczekiwania klienta będą wykonane równie poprawnie. Różnorodność materiałów, z których można wykonać grobowiec, jest bardzo duża.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Myslibórz jest od wielu lat doskonale znany i ceniony nie tylko z działalności na terenie miasta, ale także w okolicy. Wszędzie tam, gdzie cmentarze są otwarte, firma wykona usługę pochówku. W sprawie organizacji pogrzebu należy udać się na ul. Celną 17 w Myśliborzu lub skontaktować się telefonicznie.