Zakład Pogrzebowy Wrzos Piotr Rozbejko Barlinek

Istniejący od 1996 roku Zakład Pogrzebowy WRZOS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i wspiera Rodziny, które dotknęła śmierć kogoś Najbliższego. Starannie dobrany zespół pracowników doskonale rozumie trudną sytuację, w której znajdują się osoby w żałobie. Dzięki wiedzy i ogromnemu doświadczeniu wiedzą, w jaki sposób  skutecznie pomóc w wielu skomplikowanych sprawach formalnych i urzędowych oraz w organizacji całej ceremonii pogrzebowej. Zarówno właściciel, jak i zespół pracowników z pomagania Rodzinom w żałobie uczynili misję. Dzięki takiemu podejściu oraz pełnemu profesjonalizmowi zakład zyskał sobie renomę i szacunek Klientów. Firma wchodzi w skład zakłady pogrzebowe zachodniopomorskie, świadcząc usługi na terenie powiatu myśliborskiego, oraz zakłady pogrzebowe lubuskie, działając na terenie powiatu gorzowskiego.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS przygotował szeroką ofertę usług, która jest elastyczna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Pracownicy dzięki swoim kompetencjom organizują pochówki wszystkich wyznań, a także świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Dzięki wykorzystaniu mobilnego biura odpowiedzialny pracownik może dojechać do Klienta i na miejscu omówić wszystkie szczegóły pogrzebu, oraz dopełnić niezbędnych formalności. Takie rozwiązanie stanowi duże ułatwienie dla wielu osób, które mają problem z dojechaniem do siedziby zakładu. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy dzięki flocie specjalistycznych karawanów całodobowo wykonują usługę transportu ciała z każdego miejsca w Polsce i za granicą. W nowoczesnej chłodni w godnych warunkach ciało jest profesjonalnie przygotowane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki oraz zostaje ubrane z wykorzystaniem dostępnej w zakładzie eleganckiej odzieży. Jeśli pogrzeb jest tradycyjny, to wybrać można trumnę z szerokiej oferty na ekspozycji lub z katalogu. Coraz częściej Rodziny lub jeszcze za życia osoby zmarłe wybierają pochówek poprzedzony kremacją, wtedy wykorzystuje się specjalną trumnę kremacyjną wykonaną z surowego drewna, a następnie urnę na prochy. Zakład przygotował ogromny wachlarz różnorodnych eleganckich urn z drewna, metalu, kamienia czy ceramiki. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczkę na trumnę.  Zakład zajmie się również profesjonalnym przygotowaniem wieńców i wiązanek ze świeżych kwiatów najwyższej jakości, które wyrażają wiele uczuć w imieniu Rodziny i znajomych. Dla stworzenia niepowtarzalnego nastroju oraz nadania indywidualnego charakteru ceremonii można zamówić oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Niepowtarzalną, choć smutną pamiątką z pogrzebu mogą być fotografie lub film w wykonaniu specjalisty od fotografii. Zakład zajmuje się również wykonywaniem ekshumacji w zgodnych z przepisami terminach od jesieni do wiosny oraz oczywiście pomocą w skompletowaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń i dokumentów.

 

 

Zakład Pogrzebowy WRZOS świadczy także fachowe usługi cmentarne takie jak pogłębianie i kopanie ziemnych oraz remont i budowa murowanych grobów. Wszelkie informacje o usługach oraz poradnik pogrzebowy znajduje się na firmowej stronie internetowej. Wizytówką zakładu pogrzebowego jest fachowa i rzetelna pomoc Rodzinom podczas organizacji ostatniego pożegnania. Zarówno właściciel jak i pracownicy z sercem i oddaniem poświęcają się swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy. Każda ceremonia jest przygotowana niezwykle starannie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół uwzględniając życzenia i oczekiwania Rodziny. Każda ceremonia jest piękna i godna przepełniona szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wrzos Piotr Rozbejko

Zakład Pogrzebowy WRZOS ma swoją siedzibę w Myśliborzu przy ul. Celnej 17 gdzie można dopełnić formalności i skorzystać z pomocy empatycznych pracowników firmy, są oni dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy swoje usługi na terenie powiatu myśliborskiego – zachęcamy do sprawdzenia szczegółów zakłady pogrzebowe Myślibórz.