Zakład Pogrzebowy Świdwin – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy w Świdwinie posiadający swoje biuro przy ulicy 3 Marca 21 oferuje profesjonalną usługę organizacji pogrzebów. Pomoc ze strony zakładu nie ogranicza się do samej ceremonii pogrzebowej. Zajmuje się on całościową organizacją uroczystości pogrzebowych. Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Onyks, doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy będą wspierać Państwa i towarzyszyć przez cały proces organizacyjny. Pomogą we wszystkim, począwszy od transportu zwłok z miejsca zgonu, poprzez wybór akcesoriów pogrzebowych, kończąc na złożeniu ciała do grobu i dopełnieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Zakład świadczy swoje usługi w całym powiecie kołobrzeskim, w tym w Kołobrzegu, w powiecie białogardzkim, a także świdwińskim. Pogotowie Pogrzebowe podjęło współpracę z Firmą Pogrzebową Onyks, ze względu profesjonalizm i doświadczenie, jakim się wyróżnia.

Wizytówka Zakładu Pogrzebowego Onyks

Jakie usługi oferuje Dom Pogrzebowy Onyks w Świdwinie?

Dom Pogrzebowy Onyks zorganizuje pogrzeb w każdym obrządku religijnym i kulturowym. Pierwszym krokiem jest zabezpieczenie i transport Zmarłego. Na terenie województwa zachodniopomorskiego jest możliwy całodobowy transport ciała. Wiedząc, że przywiezienie ciała zza granicy może być dużym wyzwaniem, zakład umożliwia międzynarodowy i krajowy transport zwłok w jak najkrótszym czasie.

Następnie wyspecjalizowani fachowcy zajmą się kosmetyką pośmiertną i ubraniem Zmarłego zgodnie z wolą jego bliskich. Bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych, takich jak odzież żałobna, florystyka pogrzebowa, krzyże, tabliczki, trumny i urny, z pewnością zapewni Państwu duży wybór. Dom Pogrzebowy Onyks zajmuje się również sprzedażą nagrobków i pomników wykonywanych z marmuru, lastryko lub granitu. Zakład pomaga osobom w tych trudnych dla nich chwilach poprzez przygotowywanie dokumentów potrzebnych do ZUS-u i USC, a także drukowanie i rozwieszanie klepsydr pogrzebowych.

Asortyment pogrzebowy w Zakładzie Pogrzebowy Onyks

Przebieg całego procesu odbywa się pod nadzorem specjalnie przydzielonego opiekuna, który wspierał będzie Państwa w sprawach formalnych m.in. poprzez informowanie o wymaganych dokumentach, jakie należy przygotować. Pomoże także wybrać opcję pochówku i rodzaj ceremonii pogrzebowej.

Rodzaj pogrzebu wybiera się zgodnie z wolą Zmarłego. Może to być:

  • pogrzeb tradycyjny,
  • pogrzeb świecki – prowadzony jest przez mistrza ceremonii zamiast osoby duchownej i nie odbywa się w świątyni,
  • kremacjaZakład Pogrzebowy Onyks posiada własne Krematorium Weles znajdujące się w miejscowości Ramlewo.

Zgodnie z państwa życzeniem, zakład jest w stanie zaoferować oprawę muzyczną, kaplicę lub też salę konferencyjną. Warto wspomnieć o wyjątkowej ofercie Funeral Planning’u, czyli możliwości zaplanowania swojego pogrzebu jeszcze za życia.

Kontakt z zakładem pogrzebowym ze Świdwina

Siedziba biura Zakładu Pogrzebowego Onyks znajduje się w miejscowości Świdwin, przy ul. 3 marca 21. Biuro otwarte jest w godzinach 7-15. Jeżeli w wybranych godzinach nie mogą Państwo dotrzeć do zakładu, zapraszamy do całodobowego kontaktu telefonicznego. Na infolinii uzyskają Państwo więcej szczegółów lub umówią się Państwo na wizytę domową w celu dopełnienia wszelkich formalności.

Zakład Pogrzebowy Świdwin - wieńce pogrzebowe