Zakład Pogrzebowy Białogard – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład pogrzebowy Onyks świadczący swoje usługi w Białogardzie oferuje całościową organizację uroczystości pogrzebowych. Doświadczeni pracownicy zakładu, posiadający na bieżąco pogłębianą wiedzę, są w stanie wyprawić pogrzeb w każdym obrządku religijnym i kulturowym. Zakład świadczy swoje usługi również w miastach: Świdwin, Rymań, a także w największym mieście powiatu, sprawdź zakłady pogrzebowe Kołobrzeg. Wysoka jakość świadczonych usług i profesjonalizm sprawiły, że Pogotowie Pogrzebowe zaufało tej firmie i rekomenduje ją na tym obszarze.

Zakład Pogrzebowy Białogard recepcja

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Onyks w Białogardzie

Zakład Pogrzebowy Onyks oferuje pełne wsparcie w organizacji pogrzebu. Pierwszym etapem przygotowania pochówku jest transport Zmarłego. Pracownicy zakładu zdają sobie sprawę, że sprowadzenie ciała zza granicy może być problematyczne i czasochłonne więc firma oferuje nie tylko krajowy, ale też międzynarodowy transport zwłok w jak najkrótszym czasie. Natomiast na terenie województwa zachodniopomorskiego usługa ta dostępna jest przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Po przyjęciu zlecenia, zakład zajmuje się zabezpieczeniem i transportem ciała z miejsca, w którym nastąpiła śmierć, do własnej chłodni. Następnie przystępuje do wypełniania formalności dotyczących pogrzebu. Do tego celu wymagane są następujące dokumenty:

  • karta zgonu,
  • legitymacja emeryta/rencisty Osoby Zmarłej lub numer świadczenia,
  • dowód osobisty osoby zlecającej pogrzeb.

Aby pomóc osobom pogrążonym w żałobie i w celu odciążenia ich w tym trudnych czasie, zespół fachowców jest w stanie dopełnić za Państwa formalności. Zakład zajmuje się przygotowaniem dokumentów do ZUS-u i USC, drukowaniem nekrologów i pomocą w ich rozwieszaniu. Duży asortyment odzieży żałobnej pozwala na dobór odpowiedniego stroju dla Zmarłego.

W swojej ofercie Zakład Pogrzebowy Onyks posiada bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych. Pracownicy oferują pomoc w wyborze trumien i urn, florystyki pogrzebowej czy też tabliczek i krzyży. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na wykonanie pomnika lub grobowca. Robione są one z materiałów takich jak granit, marmur lub lastryko. Doświadczeni pracownicy zakładu mają rozległą wiedzę, na temat różnych rodzajów pochówku, w związku z tym, do Państwa dyspozycji są pogrzeby wyprawiane w każdym możliwym obrządku. Zakład posiada własne Krematorium Weles, więc dostępna jest opcja spopielenia zwłok. Jeżeli wyrażają Państwo chęć skorzystania z oprawy muzycznej, kaplicy lub sali konferencyjnej, wszystko to znajdą Państwo w ofercie zakładu.

Zakład Pogrzebowy Białogard - ekspozycja trumien

Organizacja odbywać się będzie pod nadzorem specjalnego opiekuna pogrzebu, który zajmować się będzie dopasowaniem uroczystości do Państwa oczekiwań. Do jego zadań będzie należało m.in. zaproponowanie opcji pochówku i rodzaju ceremonii. Dodatkowo udzieli wszelkich informacji na temat dokumentów, jakie należy przygotować, czy wystawi Certyfikat Kremacji wydawany po zakończonym procesie.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Białogardzie

Zakład Pogrzebowy Onyks mieści się przy ul. Staromiejskiej 1-2 w Białogardzie. Biuro otwarte jest w godzinach 7-15. Jeżeli nie są w stanie Państwo złożyć wizyty w biurze, istnieje możliwość dopełnienia wszelkich formalności w Państwa domu prywatnym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółowych informacji odnośnie do oferty zakładu, a także w sprawach organizacyjnych.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Onyks