Sprawdzony zakład pogrzebowy w Kołobrzegu

Zakład Pogrzebowy Onyks w Kołobrzegu to firma, której nadrzędnym celem jest pomoc ludziom znajdującym się w ciężkiej sytuacji, jaką jest strata najbliższych. Firma pogrzebowa dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zajmuję się całościową organizacją ceremonii pogrzebowych w każdym obrządku kulturowym i religijnym. Za każdym razem za główny cel pracownicy stawiają sobie szacunek dla Zmarłego. Onyks działa na terenie całego Kołobrzegu i okolic, sprawdź zakłady pogrzebowe Kołobrzeg. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu, firmie zaufało Pogotowie Pogrzebowe, które rekomenduje ją na tym obszarze.

W Domu Pogrzebowym Onyks zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy, cechują się oni wysoką kulturą i działają według najwyższych standardów etycznych. Pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji pogrzebu z gwarancją, że usługa pochówku zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Doświadczeni pracownicy w pełni zdają sobie sprawę, co czują osoby zwracające się do nich o pomoc, dlatego zawsze organizacja pochówku odbywa się sprawnie, a zarazem w należyty sposób.

Wnętrze Zakładu Pogrzebowego Onyks

Profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe w Kołobrzegu

Zakład Pogrzebowy Onyks zapewnia profesjonalne usługi pogrzebowe w Kołobrzegu. Służy pomocą przez całą dobę, niezależnie od tego, jaki jest to dzień tygodnia, nawet w święta. Każda prośba o pomoc zostaje rozpatrzona indywidualnie razem z ostatnią wolą Zmarłego czy też prośbami Rodziny. Firma pogrzebowa z Kołobrzegu swoje usługi zaczyna już od zabezpieczenia i przetransportowania zwłok z miejsca, w którym doszło do zgonu. Pracownicy są odpowiedzialni za opiekę pośmiertną aż do samej ceremonii pogrzebowej. Przygotowują ciało do wybranego rodzaju pochówku, a następnie pomagają przygotować pogrzeb, służą na terenie całego kraju. Posiadają własną chłodnię i krematorium, zajmują się zarówno organizacją pogrzebów tradycyjnych, jak i kremacji.

W tak ciężkim czasie trudno myśli się o wszystkich formalnościach, organizacja pochówku wymaga skompletowania naprawdę wielu dokumentów i zadbania o inne pochodne z tej kwestii. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Onyks przeprowadzą Państwa przez każdy etap związany z ceremonią pogrzebową. Personel zajmuje się dopasowaniem terminu pogrzebu do potrzeb Rodziny, dopełnieniem wszystkich formalności związanych z ZUS/KRUS itp. W asortymencie zakład posiada m.in. odzież żałobną, florystykę pogrzebową, trumny i urny, czy też tabliczki i krzyże. Ponadto odpowiada za oprawę muzyczną, a także zajmuje się budową grobowców i pomników.

Zakład Pogrzebowy Onyks Kołobrzeg - urna na prochy

Dom Pogrzebowy Onyks dysponuje również własnym Krematorium Weles. Wygląd krematorium jest nowoczesny, ale stonowany, spokojna okolica, przestronna sala oczekiwań, a także specjalna sala, w której goście mogą obserwować cały proces wprowadzania trumny do pieca. Krematorium znajduje się w Ramlewie, ok. 25 km. od Kołobrzegu, przy drodze krajowej numer 6. Wykwalifikowany personel, który przeprowadził już tysiące kremacji, zapewnia całodobową obsługę.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Onyks w Kołobrzegu

Zakład Pogrzebowy Onyks znajduję się przy Alei Świętego Jana Pawła II 30 w Kołobrzegu. Dlatego mieszkańcy Kołobrzegu i okolic mogą liczyć na sprawną i profesjonalną pomoc z zakresu usług pogrzebowych. Po wcześniejszym kontakcie personel Zakładu Pogrzebowego Onyks jest w stanie umówić wizytę i załatwić wszystkie formalności w domu osoby zgłaszającej się po pomoc.

Pogrzeb Kołobrzeg, Biuro Zakładu Pogrzebowego Onyks