Działalność Zakładu Pogrzebowego Onyks w Rymaniu

Zakład Pogrzebowy Onyks w Rymaniu za priorytet stawia sobie pomoc i zaopiekowanie się osobami dotkniętymi ciężką sytuacją, jaką jest utrata bliskiej osoby. Działa już od wielu lat, jego właściciele i pracownicy zawsze z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem wspierają osoby pogrążone w żałobie po najbliższych. Pomagają przejść przez ten trudny okres zarówno pod względem formalnym, jak i organizacyjnym. Odpowiadają za cały proces związany z pogrzebem, od transportu do organizacji ceremonii pogrzebowej. Wszystkie usługi pogrzebowe są zgodne z ostatnią wolą Zmarłego lub jego bliskich. Zakład pogrzebowy świadczy usługi na terenie Rymania i okolic, zajmuje się prowadzeniem pochówku tradycyjnego, świeckiego oraz kremacyjnego.

Zakład Pogrzebowy Onyks Kołobrzeg - pogrzeb tradycyjny z trumną

Usługi Pogrzebowe w Rymaniu świadczone przez Zakład Pogrzebowy Onyks

Zakład Pogrzebowy Onyks w Rymaniu zapewnia mieszkańcom samego Rymania i okolic opiekę oraz kompleksowe usługi związane z pogrzebem. Pracownicy są dostępni przez całą dobę bez względu na dzień tygodnia, z uwagi na specyfikę firmy pracują również w święta. Zakład posiada międzynarodowe usługi sprowadzenia zwłok do rodzinnych miejscowości. Pracownicy całodobowo zajmują się transportem na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, tak szybko, jak jest to możliwe. Powierzenie ciała Firmie Onyks wiąże się z odpowiedzialnością, jaką pracownicy w całości biorą na siebie w tak trudnym czasie.

Jako, iż Dom Pogrzebowy Onyks posiada własne Krematorium Weles, umiejscowione w Ramlewie (25 km. od Kołobrzegu) świadczy oni również kompleksowe usługi kremacyjne. Posiada wykwalifikowany personel, który przeprowadził już kilka tysięcy kremacji. Cała infrastruktura jest nowoczesna, lecz stonowana i prosta. Posiada zaciszną lokalizację, by zapewnić odpowiedni spokój. Dla krematorium został stworzony specjalny system komputerowy z unikalnym systemem kodów zabezpieczających przed pomyłkami. Po całym procesie zostaje wydany Certyfikat Kremacji, który jest niezbędny do dopełniania formalności.

Zakład Pogrzebowy Onyks - krzyż i świece - oprawa pogrzebu

Okres po śmierci bliskiej osoby jest bardzo ciężki i trudno ze spokojem dopełnić wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Dlatego reprezentujący zakład pracownicy na życzenie bliskich Osoby Zmarłej przygotowują wszystkie dokumenty potrzebne do ZUS-u i USC. Następnie firma pogrzebowa zorganizuje pogrzeb tradycyjny czy też świecki, w zależności od wyznawanej wiary. W asortymencie można znaleźć odzież żałobną, florystykę pogrzebową, trumny i urny, tabliczki czy też krzyże. Jedną z usług pogrzebowych jest także kompleksowa oprawa muzyczna, a dodatkowo zakład posiada możliwość budowy grobowców i pomników.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Onyks

Siedziba Domu Pogrzebowego Onyks mieści się w Kołobrzegu na Alei Świętego Jana Pawła II 30. Zakład działa na terenie całego miasta, okolic, jak i w samym Rymanowie. Mieszkańcy mogą liczyć na kompleksowe usługi pogrzebowe w jednym miejscu oraz pomoc w tak trudnych chwilach. Pracownicy dołożą wszelkich starań, by usługa na, którą Państwo liczą, odbyła się sprawnie i z poszanowaniem Osoby Zamarłej.

Pogrzeb tradycyjny z trumną organizowany przez Zakład Pogrzebowy Onyks