Zakład pogrzebowy w Gościnie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Onyks to firma, która zapewnia kompleksową pomoc dotyczącą organizacji pogrzebu. Ma aż trzy biura w kluczowych miastach województwa zachodniopomorskiego, dlatego wszyscy, którzy potrzebują pomocy na tym terenie, otrzymają ją natychmiast, na najwyższym poziomie. Bazując na doświadczeniu i wieloletniej praktyce, pracownicy są w stanie pomóc w każdej sprawie, z jaką borykają się osoby w żałobie. Wizytówką Firmy Onyks jest wykwalifikowana kadra, która cechuje się wysoką kulturą osobistą, wyrozumiałością i empatią.

Usługi pogrzebowe Gościno – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy ONYKS stawia sobie za priorytet pełne wsparcie bliskich Osoby Zmarłej. Zaangażowani w działalność firmy pracownicy wytłumaczą, jak postępować krok po kroku, kiedy zgon nastąpił w domu, a jakie kroki podjęć, gdy bliska osoba zmarła np. w szpitalu czy hospicjum. Wyjaśnią, jakie dokumenty są niezbędne i gdzie należy je odebrać oraz jeśli takie będzie życzenie bliskich, pomogą je skompletować. Rozwieją wszystkie wątpliwości co do organizacji pochówku czy na przykład otrzymania zasiłku pogrzebowego lub innych należnych świadczeń. Są dyspozycyjni dla Państwa przez całą dobę, codziennie bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, czy dzień ustawowo wolny od pracy.

O każdej porze, natychmiast po otrzymaniu informacji o zgonie, zajmą się transportem zwłok również, jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Dzięki posiadaniu najwyższej klasy karawanów pogrzebowych gwarantują, że transport będzie bezpieczny, sprawny, z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej. Główny profil działalności Firmy Pogrzebowej Onyks to organizacja pogrzebów tradycyjnych w województwie zachodniopomorskim. Każdy pochówek przeprowadzany jest zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego lub według oczekiwań jego najbliższych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Zakład Onyks coraz częściej organizuje ceremonie bezwyznaniowe. Pochówek świecki różni się tym od tradycyjnego, że nie przeprowadza go osoba duchowna, a mistrz ceremonii oraz uroczystość nie odbywa się w kościele. Kadra zakładu do każdego pogrzebu podchodzi z pełnym zaangażowaniem, godnością i czcią dla Zmarłego, bez względu na wyznawaną przez niego religię czy też status finansowy.

Kremacja Kołobrzeg – pochówek urnowy alternatywą dla tradycyjnego

Zakład Pogrzebowy Onyks zapewnia także profesjonale wykonanie kremacji. Dzięki posiadaniu własnego obiektu do spopielania zwłok służy pomocą w każdej kwestii związanej z tą formą pochówku. Krematorium Weles w Ramlewie oferuje także kaplicę z miejscem do ostatniego pożegnania. Usługi kremacyjne, jakie zapewnia Zakład Pogrzebowy Onyks, świadczone są z zachowaniem najwyższych standardów. Zakład pogrzebowy działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, ale pracownicy są gotowi przeprowadzić pogrzeb kremacyjny także w innych częściach kraju.

Jak dotrzeć do zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Gościnie?

Zakład pogrzebowy Onyks ma trzy biura w województwie zachodniopomorskim. Dzięki temu świadczy pomoc mieszkańcom powiatu kołobrzeskiego, białogardzkiego i świdwińskiego, a także okolicznych miast.

  • Zakład pogrzebowy w Kołobrzegu znajduje się przy al. Jana Pawła II 30,
  • W celu skorzystania z usług Zakładu Pogrzebowego Onyks w Świdwinie należy udać się na ulicę 3 Marca 21,
  • Siedziba Zakładu Pogrzebowego Onyks w Białogardzie mieści się przy ulicy Staromiejskiej 1.