Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Stachowscy

Wieloletnia tradycja i empatyczna kadra pracowników pozwala Zakładowi Pogrzebowemu  STACHOWSCY przygotować ceremonię pogrzebową z należytą starannością, uwzględniając potrzeby najbliższych osoby zmarłej. Firma zajmuje się organizacją uroczystości w sposób kompleksowy, co oznacza, że pracownicy pomagają zarówno w realizowaniu wszelkich formalności w szpitalach, urzędach oraz na cmentarzach, jak i zajmują się pełną oprawą ceremonii. Zakład istnieje nieprzerwanie od roku 1994. Dzięki tak długiej tradycji, świadcząc profesjonalne usługi, na wysokim poziomie zyskał renomę wśród mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego i w okolicznych miejscowościach. Firma zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych już od dwóch pokoleń. Na przestrzeni lat działalności, dzięki cennemu doświadczeniu, pracownicy są w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Firma organizuje zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Zakład Pogrzebowy gwarantuje przygotowanie godnych i wytwornych uroczystości żałobnych niezależnie od ich rodzaju.

Zakres świadczonych usług przez Zakład Pogrzebowy Stachowscy

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego STACHOWSCY przyznają, że zapewnienie wysokiej jakości usług pogrzebowych jest nie tylko ich zawodowym obowiązkiem, ale jest to również forma, w jakiej mogą oddać szacunek zarówno Osobie zmarłej, jak i jej najbliższym. Wieloletnia tradycja oraz doświadczenie zobowiązują do zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Pracownicy zakładu podchodzą do każdego klienta indywidualnie, ponieważ każdy człowiek niesie w sobie własną, bogatą historię i każdemu należy się szacunek. Zakład pogrzebowy świadcząc kompleksowe usługi, na każdym etapie przygotowania ceremonii stara się aby klienci mogli odczuć troskę i zaangażowanie całego zespołu przygotowującego uroczystość. Pracownicy są dyspozycyjni przez całą dobę, pod dwoma numerami kontaktowymi, tak aby w momencie śmierci bliskiej Osoby móc udzielić natychmiastowej pomocy. Udzielana jest różnorodna pomoc, począwszy od wszelkich kwestii związanych z przebiegiem ceremonii pogrzebowej, formalności w urzędach, szpitalach, czy na cmentarzach. Na życzenie klientów i po ich upoważnieniu, zakład przejmuje wszelkie obowiązki dotyczące formalności i wykonuje je w sposób profesjonalny. Dzięki temu bliscy Osoby zmarłej mogą zostać w ten sposób odciążeni i godnie przetrwać ten trudny okres w ich życiu. Spokojne przeżycie żałoby pozwala szybciej się z nią uporać. Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY Grodzisk Wielkopolski świadczy usługi w zakresie:

·       Przewozu zwłok na terenie całego kraju,

·       Międzynarodowego transportu zwłok oraz dopełnienie wszystkich formalności z tym związanych,

·       Ubierania zwłok oraz przechowywania ich w chłodni,

·       Kremacji,

·       Ekshumacji zwłok,

·       Balsamacji zwłok,

·       Przygotowania klepsydr,

·       Wykopania grobu.

Pracownicy zakładu zapewniają indywidualne podejście do każdego klienta i transparentne ceny. Koszt każdego pogrzebu uzależniony jest od oczekiwań i możliwości rodziny. Niezależnie od jego wysokości świadczone usługi zachowują ten sam, wysoki poziom. Na miejscu, w siedzibie firmy mogą Państwo wybrać zarówno trumny, jak i urny z szerokiego asortymentu produktów. W ofercie znajdują się między innymi trumny wykonane z wielu gatunków drewna, ozdobione różnorodną ornamentyką. Nadal większość organizowanych pogrzebów, to pogrzeby tradycyjne, natomiast coraz większe zainteresowanie wzbudzają również pogrzeby urnowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakład pogrzebowy świadczy usługi kremacji, a pracownicy pomagają w wyborze urn i innych akcesoriów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Stachowscy

Kadra Zakładu Pogrzebowego STACHOWSCY nie pracuje według utartych schematów. W swojej pracy stosuje metody znane i sprawdzone w branży pogrzebowej, ale do każdego przypadku podchodzi w sposób indywidualny. Na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej pracownicy służą pomocą, wsparciem emocjonalnym i formalnym, przez całą dobę. Zakład ma swoją siedzibę w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Garbary 15, natomiast usługi świadczy na terenie całego powiatu grodziskiego, w województwie wielkopolskim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Grodzisk Wielkopolski.