Kilka informacji o Firmie Pogrzebowej Stachowscy

Firma Pogrzebowa STACHOWSCY od 1994 roku świadczy swą wszechstronną pomoc oraz fachową wiedzę Rodzinom pogrążonym w smutku i żałobie po śmierci bliskich sobie Osób. Ich celem jest pełna opieka i wsparcie tych Klientów w całej procedurze organizacji pochówków członków Ich Rodzin, w przewozie zwłok lub prochów Osób Zmarłych do wskazanego miejsca ostatniego pożegnania oraz we wszystkich usługach towarzyszących, które muszą być realizowane, aby wszystko przebiegło sprawnie i prawidłowo. Pracownicy zakładu to osoby kompetentne, życzliwe i w pełni zaangażowane w każde podejmowane przez siebie zadanie, na Państwa życzenie i po uzyskaniu odpowiedniego upoważnienia są oni w stanie wyręczyć Klientów z większości obowiązków formalnych związanych z planowaną uroczystością pogrzebową. Firma Państwa Stachowskich dzięki swojej wieloletniej obecności na wielkopolskim rynku funeralnym, bogatemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdej Rodziny w potrzebie zasłużyła sobie na miano zakładu rzetelnie realizującego swoje usługi, oraz cieszącego się dobrą opinią na terenie Grodziska Wielkopolskiego i okolic – zakłady pogrzebowe Grodzisk Wielkopolski.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Stachowscy

Szczegółowe zaplanowanie, zrealizowanie i kompleksowa obsługa pochówków Osób Zmarłych, oraz transport Ich zwłok lub prochów na terenie całego kraju (również z zagranicy) to podstawowe i  najczęściej świadczone przez Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY usługi. Wykwalifikowana kadra firmy specjalizuje się w pomocy tym Klientom, którzy pragną, aby uroczystość pogrzebowa bliskich Im Osób, miała charakter katolicki lub świecki. W szeregach zakładu znajduje się bowiem profesjonalny mistrz ceremonii, który organizuje cały pochówek bezwyznaniowy, dobiera konieczne do jego przeprowadzenia utensylia, pisze oraz wygłasza mowę pożegnalną na cześć Osoby Chowanej, a dodatkowo czuwa nad sprawnym i niczym niezakłóconym przebiegiem ostatniej, ziemskiej drogi Zmarłego. Jeżeli chodzi o obsługę pogrzebów katolickich, na życzenie Rodziny personel zakładu pogrzebowego może ustalić dogodne dla Nich i dostępne w kościołach terminy uroczystości pożegnalnej, ustalić kwestie grabarskie z zarządcą cmentarza, na którym odbędzie się pochówek oraz wypełnić i oddać do odpowiedniego urzędu stanu cywilnego pełną dokumentację dotyczącą tego wydarzenia. Tak, aby Państwo mieli pewność, że nic nie zostało pominięte, a należne Wam świadczenia i zasiłek pogrzebowy zostaną wypłacone. Nie ma znaczenia czy Rodzina Zmarłego pragnie, aby został On pochowany tradycyjnie, w trumnie, czy Ich życzeniem jest złożyć Jego prochy w grobie. Zakład Państwa Stachowskich od wielu już lat bowiem współpracuje z miejscowymi krematoriami i uzgadnia w imieniu Klientów wszystkie sprawy dotyczące kremacji. Dowozi Osobę Zmarłą w wyznaczonym czasie (w specjalnej trumnie kremacyjnej) do spalarni, a po zakończeniu całego procesu przywozi Jej prochy (w wybranej przez Rodzinę urnie), aby na miejscu w siedzibie firmy oczekiwały na dzień planowanego pochówku na cmentarzu. Co istotne szeroki asortyment dostępnych utensyliów funeralnych, w postaci urn, trumien, krzyży, tabliczek czy ram nagrobnych, znajduje się w biurze zakładu. Mogą tam Państwo zapoznać się z wystawioną ekspozycją i ze względu na swoje upodobania, surowiec wykonania, wygląd zewnętrzny lub cenę akcesoriów, dokonać optymalnego wyboru. Jeżeli chodzi o usługi towarzyszące ceremonii pogrzebowej, takie jak dobór oprawy muzycznej i florystycznej pożegnania, kosmetykę pośmiertną i balsamację Osób Zmarłych, kopanie grobu na cmentarzu (służą oni pomocą także jeżeli mowa o przeprowadzaniu ekshumacji) czy wypisanie i rozwieszenie klepsydr, to wszystko także znajduje się w ofercie zakładu Stachowscy. Dodatkowo przez wszystkie dni tygodnia, doświadczeni kierowcy i profesjonalne karawany pozostają w gotowości, aby w razie konieczności zająć się lokalnym przewozem Zmarłego do chłodni bądź Jego transportem na rynku krajowym i zagranicznym. Firma dysponuje odpowiednim zapleczem, doświadczeniem oraz wiedzą na temat koniecznych do uzyskania zezwoleń i dokumentów, aby takie usługi mogły zostać zrealizowane.

Miejsce świadczenia usług przez Dom Pogrzebowy Stachowscy

Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY Grodzisk Wielkopolski mieści się w przy ulicy Garbary 15. Swą profesjonalną pomoc pogrzebową świadczy nie tylko mieszkańcom tego miasta, ale również Klientom z terenu całego powiatu grodziskiego. Ponieważ jego pracownicy świadczą także usługi transportu krajowego i międzynarodowego, nie odmówią oni wsparcia Rodzinom Osób Zmarłych również z innych terenów kraju. Biuro zakładu czynne jest przez wszystkie dni tygodnia, a jego personel całodobowo, pod wskazanym numerem telefonu udziela Klientom szczegółowych informacji oraz przyjmuje zgłoszenia eksportacji lub transportu Zmarłych.