Historia Domu Pogrzebowego Stachowscy

Z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY świadczy profesjonalne usługi funeralne, nieprzerwanie od 1994 roku. Bogate, wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dom pogrzebowy świadczy swoje usługi w Grodzisku Wielkopolskim oraz w jego okolicach. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów współpracy na powiecie grodziskim – zakłady pogrzebowe wielkopolskie. Dzięki rzetelnej i sumiennej pracy cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy uzyskali fachową pomoc, w tym trudnym dla siebie okresie.

Idea działania Zakładu Pogrzebowego  Stachowscy

Główną misją działania firmy jest zapewnienie kompleksowej pomocy osobom dotkniętym stratą. Pracownicy zakładu zdają sobie sprawę, że w tym trudnym okresie nawet najprostsza czynność bardzo często stanowi duże wyzwanie. Biorąc to pod uwagę, podchodzą empatycznie i indywidualnie do każdej zgłaszającej się osoby, przejmując na siebie wszelkie obowiązki dotyczące zaplanowania i realizacji uroczystości pogrzebowej. Z taktem i tolerancją zakład pogrzebowy podejmuje się organizacji uroczystości świeckich oraz pogrzebów religijnych różnych wyznań. Niezależnie od ich rodzaju, każda z ceremonii cechuje się  elegancją i godnością. Rodzinna tradycja i renoma firmy zobowiązuje jej właścicieli i pracowników do zapewniania usług na najwyższym możliwym poziomie. Cechy wyróżniające zakład na rynku:

·       Innowacyjność i indywidualne podejście po każdego klienta

Dom Pogrzebowy STACHOWSCY nie działa według utartych schematów. Chociaż swą wiedzę czerpie z ponad 27-letniego doświadczenia na rynku, a także stosuje metody znane i sprawdzone w branży pogrzebowej, do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Pracownicy po odbyciu z klientem szeregu rozmów są w stanie rozpoznać ich potrzeby i wymagania co do organizacji ceremonii.

·       Zapewnienie wsparcia formalnego i emocjonalnego

Od pierwszej chwili kontaktu z zakładem pogrzebowym, pełni żarliwości i zaangażowania pracownicy towarzyszą Rodzinie na każdym etapie planowania i organizacji pogrzebu, jak i po jego zakończeniu. Do dyspozycji są o każdej porze, bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, czy święto. Na prośbę Rodziny zajmują się wszystkimi formalnościami dotyczącymi kwestii urzędowych, kościelnych i cmentarnych, a także w razie potrzeby uzyskują stosowne pozwolenia na sprowadzenie ciała z zagranicy.

·       Krajowy i międzynarodowy przewóz zwłok

Firma świadczy usługi całodobowego transportu zwłok niezależnie od miejsca, z którego mają być odebrane. Flota specjalnie przygotowanych karawanów umożliwia transport międzynarodowy przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych oraz sanitarnych.

·       Usługa kremacji, tanatopraksji oraz dokonywanie ekshumacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z których coraz większa część jest zainteresowana pogrzebami urnowymi, zakład z Grodziska Wielkopolskiego oferuje wykonywanie kremacji w krematorium zlokalizowanym w okolicach miasta.  Na życzenie rodziny dokonywana jest również balsamacja, zwykle sosowana ze względu na kosmetyczny efekt. Dodatkowo firma oferuje usługi ekshumacji, a na życzenie Rodziny podejmuje się wykopania grobów.

·       Bogaty asortyment dostępny na miejscu

W siedzibie zakładu dostępny jest szeroki asortyment urn i trumien, a także innych akcesoriów takich jak krzyże, tabliczki, ramy nagrobne i dewocjonalia pogrzebowe. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z różnych rodzajów drewna. Kompetentni pracownicy pomagają również w dostosowaniu rodzaju usług do możliwości finansowych klienta. Jednak niezależnie od ich wyboru, jakość pozostaje zawsze na najwyższym poziomie. Dbając o zapewnienie nienagannej oprawy, zakład zapewnia również bogate kompozycje kwiatowe. Wybierać można zarówno z przygotowanych już bukietów i wieńców, lub też złożyć zamówienie na specjalnie wykonaną kompozycję.

Miejsce działalności Zakładu Pogrzebowego  Stachowscy

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Garbary 15, natomiast zakład świadczy swoje usługi w całym regionie, przykładem jest – Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY Wielichowo.