Idea Zakładu Pogrzebowego Stachowscy

Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY istnieje na rynku funeralnym w Grodzisku Wielkopolskim od 1994 roku – zakłady pogrzebowe Grodzisk Wielkopolski. Dzięki tradycji i wiedzy zdobytej na przestrzeni lat potrafi sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Wysoce wykwalifikowana kadra, cechująca się wielką empatią, służy radą i wsparciem całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponad 27-letnie doświadczenie w organizacji pochówków katolickich i świeckich jest wysoce cenione przez klientów firmy. Zakład stale się rozwija, starając się dostosować do zmieniających się trendów na rynku funeralnym oraz potrzeb i oczekiwań rodzin osób zmarłych. W tym ciężkim okresie, po starcie bliskiej osoby, kiedy nawet najprostsze czynności sprawiają ogromną trudność, Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY oferuje przejęcie wszystkich formalność związanych z organizacją pochówku. Pracownicy firmy są dostępni i służą wsparciem od chwili zgłoszenia, tak aby osoby dotknięte stratą mogły godnie przeżywać żałobę. Misją zakładu jest należyte pożegnanie osoby zmarłej i przygotowanie odpowiedniej oprawy, niezależnie od to czy jest to ceremonia katolicka, czy bezwyznaniowa.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Stachowscy

Celem zakładu jest kompleksowa pomoc osobom mierzącym się ze stratą bliskiej osoby. Firma świadczy szeroko rozumiane usługi pogrzebowe na terenie miasta Grodzisk Wielkopolski oraz w jego okolicach. Wieloletni pracownicy firmy pomagają na każdym etapie przygotowania ceremonii zarówno pogrzebów katolickich, jak i świeckich wraz z udziałem mistrza ceremonii. Mistrz ceremonii na uroczystościach bezwyznaniowych czuwa nad prawidłowym przebiegiem pogrzebu, przygotowuje mowę pożegnalną na temat zmarłego i jego życia. Zakład pogrzebowy dba o to, aby wszystko było przygotowane z należytą starannością, aby każda uroczystość została przeprowadzona na wysokim poziomie, a Rodzina otrzymała konieczne wsparcie. Na życzenie klientów pracownicy dopełnią wszelkich formalności, dbają, aby wszystko zostało wykonane na czas, pomagają otrzymać należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy ZUS, KRUS i MSWiA. Usługi pogrzebowe STACHOWSCY oferują przewóz zwłok na terenie całego kraju, a także transport międzynarodowy, włączając w to przygotowanie niezbędnych dokumentów. Pracownicy pomagają w przygotowaniu klepsydr, doradzają w wyborze trumien, urn, krzyży oraz ram nagrobnych. Na miejscu dostępny jest szeroki asortyment produktów do pochówku, wykonany z różnych materiałów oraz wzorów, w przystępnych cenach. Niezależnie od jej wysokości, świadczone usługi zachowują ten sam, wysoki poziom. Firma dysponuje własnymi chłodniami. Pracownicy zakładu pomagają również w zakresie wykopania grobu oraz przeprowadzenia ekshumacji. Firma świadczy też usługi balsamacji oraz kremacji zwłok.

Siedziba firmy Usługi Pogrzebowy Stachowscy

Pracownicy firmy Zakład Pogrzebowy STACHOWSCY Grodzisk Wielkopolski dokładają wszelkich starań, by każda ceremonia pogrzebowa została przygotowana według najwyższych standardów, z dbałością o każdy detal. Personel działając na rynku od wielu lat, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest ceremonia ostatniego pożegnania dla członków rodziny pozostających w żałobie, dlatego indywidualnie podchodzą do każdego klienta, uwzględniając jego wszelkie życzenia i potrzeby. Dzięki rzetelnej i ciężkiej pracy na przestrzeni wielu lat, a także empatycznemu podejściu  pracowników zakład STACHOWCY cieszy się ogromną renomą wśród klientów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Garbary 15. Pod wskazanym adresem mogą Państwo ustalić wszelkie kwestie organizacyjne planowanego pochówku, oraz wybrać trumnę bądź urnę i niezbędne akcesoria. Zakład świadczy usługi całodobowo, każdego dnia roku, a pracownicy dostępni są stale pod dwoma numerami kontaktowymi, aby w każdej nagłej sytuacji mogli udzielić należytego wparcia i dostarczyć niezbędnych informacji.  Idąc z duchem czasu, informacje na temat swojej działalności firma zamieszcza zarówno na swojej stronie internetowej, jak i na Facebooku.