Idea Domu Pogrzebowego Stachowscy

Dom Pogrzebowy STACHOWSCY istnieje na wielkopolskim rynku funeralnym od 1994 roku, ciągle pomagając i wspierając Rodziny w żałobie w organizacji godnego i pięknego pochówku Ich bliskich Zmarłych. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe grodziski. Na mocy swojego wieloletniego doświadczenia i zdobywanej latami wiedzy, jego kadra jest w stanie sprostać wszystkim, nawet najbardziej specyficznym wymaganiom swych Klientów. Od momentu zgłoszenia chęci skorzystania z usługi firmy, jej pracownicy biorą Rodzinę Osoby Zmarłej pod swoje skrzydła i zgodnie z Jej życzeniem zajmują się ustaleniem nie tylko wszystkich spraw organizacyjnych związanych z planowaną ceremonią czy transportem zwłok, ale również wyręczają Ich z obowiązku troski o spełnienie wymogów formalnych, związanych z tymi procedurami. Dla tego jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że zlecone przez Was usługi zostaną rzetelnie wykonane, godnie obsłużone oraz szczegółowo udokumentowane, zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu Państwa Stachowskich.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Stachowscy

Kompleksowe usługi pogrzebowe w zakresie planowania i obsługi pochówków, pomoc w przewozie Osób Zmarłych lub Ich prochów nie tylko na terenie Polski, ale i poza granicami naszego kraju, oraz świadczenie pomocy w związku z procedurą ekshumacji lub pracami grabarskimi na cmentarzach – to główne usługi oferowane przez zakład pogrzebowy. Jego wieloletni pracownicy, dzięki swemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, specjalizują się w tak w realizacji pogrzebów katolickich, jak i świeckich. Pomagają w ustaleniu dostępnych terminów ostatniego pożegnania, pośredniczą w uzyskaniu koniecznej dokumentacji czy w uzgodnieniach z przedstawicielami kościołów i zarządców cmentarzy. Tak, aby w dniu planowanej uroczystości wszystko przebiegło sprawnie, bezproblemowo i zgodnie z wolą Rodziny organizującej pochówek. Przedstawicielem firmy na pogrzebach świeckich jest wyszkolony mistrz ceremonii, który pomoże Państwu dobrać konieczne do uroczystości bezwyznaniowej utensylia, napisze i wygłosi mowę pożegnalną na temat życia Osoby Zmarłej oraz będzie czuwał nad bezpiecznym i niezakłóconym przebiegiem obrzędu na cmentarzu. Co istotne zakład Państwa Stachowskich dzięki współpracy z pobliskimi spalarniami świadczy usługi kremacji Osób Zmarłych, dbając o prowadzenie pełnej dokumentacji tego procesu oraz dowóz Zmarłego w trumnie kremacyjnej na miejsce spopielenia i odbiór Jego prochów w wybranej przez Rodzinę urnie. Korzystając z usług firmy Stachowscy, nie muszą Państwo martwić się o takie sprawy jak: oprawa kwiatowa i muzyczna uroczystości pochówku, balsamacja zwłok i pełna kosmetyka pośmiertna żegnanej Osoby, Jej ubranie czy na przykład wypisanie i rozwieszenie klepsydr, wszystko to może pozostać w gestii personelu zakładu. Dodatkowo doświadczeni kierowcy firmy, w dzień i w nocy pozostają do Państwa dyspozycji, aby w razie potrzeby zająć się przewozem bliskiej Wam Osoby do miejsca, w którym odbędzie się pochówek. Wykorzystując nowoczesne karawany i będąc biegłym odnośnie wymaganych zezwoleń i zaświadczeń z polskich i zagranicznych ambasad lub konsulatów, służą pomocą zarówno w transporcie Osoby Zmarłej na rynku lokalnym (Wielkopolska), jak i krajowym oraz międzynarodowym. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Klientów pracownicy zakładu, na miejscu w siedzibie firmy sprzedają niezbędne do pochówku akcesoria – trumny, urny, tabliczki, krzyże, ramy nagrobne (wykonane z różnorodnych materiałów, oferowane w wielu ciekawych wzorach i konkurencyjnych cenach) oraz wypłacają należny z ZUS, KRUS lub MSWiA zasiłek pogrzebowy.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Stachowscy

Cieszący się dobrą opinią Zakład Pogrzebowa STACHOWSCY Grodzisk Wielkopolski mieści się przy ulicy Garbary 15. Jednak w razie zaistnienia takiej potrzeby pracownik zakładu może udać się na wskazane przez Państwa miejsce, aby tam w komfortowych warunkach dopełnić wszelkich formalności związanych z realizacją wybranej przez Was usługi. Swą kompleksową ofertę funeralną firmą oferuje mieszkańcom całego powiatu grodziskiego oraz tym osobom, które wyrażą taką chęć. Pełen zaangażowania i chęci pomocy personel przez całą dobę, także w niedziele i święta, dyspozycyjny jest pod wskazanym numerem telefonu, aby udzielić Państwu wyczerpujących informacji lub niezwłocznie zająć się eksportacją Osoby Zmarłej.