Zakład Pogrzebowy Dzierżęga z Wodzisławia Śląskiego

Zakład Pogrzebowy DZIERŻĘGA powstał w 1959 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz wspomaga Rodziny, które muszą zorganizować pogrzeb swojego Bliskiego. Zarówno właściciel jak i starannie dobrany zespół pracowników łączą w swojej pracy tradycje i nowoczesność tak, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była oryginalna, piękna i przepełniona szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Najważniejsze dla firmy jest to, aby wszystko zostało szczegółowo zaplanowane i profesjonalnie wykonane zarówno w przypadku ceremonii wyznaniowej jak i świeckiej. Takie podejście do tej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zaowocowało zaufaniem Klientów.

Oferta usług świadczonych w Zakładzie Pogrzebowym Dzierżęga

Ogromna wiedza i doświadczenie Zakładu Pogrzebowego DZIERŻĘGA zdobyte na przestrzeni lat pozwoliły na przygotowanie niezwykle szerokiej i elastycznej oferty usług dostosowanych do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Rozbudowane i nowoczesne zaplecze techniczne zakładu pozwala zrealizować każdą usługę i życzenie Klienta. Rozumiejąc silne emocje osób w rozpaczy po stracie kogoś Najbliższego, odpowiedzialni i empatyczni pracownicy pomagają w zaplanowaniu całej ceremonii oraz we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach. Jeśli są to zbyt skomplikowane sprawy, to można je scedować na zaufanego pracownika, który za stosownym upoważnieniem dopełni wszystkiego w imieniu Klienta. Odpowiednio przygotowani pracownicy i flota specjalistycznych karawanów pozwalają na całodobową eksportacją ciała na terenie całej Polski i poza granicami, wraz z dopełnieniem wszystkich koniecznych formalności w konsulatach, ambasadach i na granicach. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy szybko i sprawnie zabierają ciało z domu, hospicjum, szpitala czy każdego innego miejsca. W certyfikowanej, nowoczesnej chłodni może być ono przechowywane w godnych warunkach, a specjaliści przygotowują je do pochówku, czyli wykonują toaletę pośmiertną oraz tanatokosmetykę. Zwyczajowo również ubierają w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub korzystając z firmowej kolekcji eleganckich ubrań. Zakład ma w swojej ofercie szereg akcesoriów pogrzebowych, które są dostępne na ekspozycji. Osoba odpowiedzialna za pogrzeb ma możliwość wyboru tradycyjnej trumny, w ofercie są trumny wykonane z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Jeśli wolą Zmarłego lub jego Rodziny jest kremacja przed pochówkiem, to wykonywana jest w specjalnej trumnie kremacyjnej, natomiast na prochy przygotowano duży wybór eleganckich urn z takich materiałów jak kamień, drewno, metal czy ceramika. Każda Rodzina oraz przyjaciele i znajomi mogą w ciszy i skupieniu pożegnać Zmarłego w przygotowanej do tego klimatycznej kaplicy. Tradycyjnie każdemu pogrzebowi towarzyszy bogata oprawa kwiatowa, dlatego też członkowie bliższej i dalszej Rodziny oraz znajomi mogą zamówić wiązanki, wieńce, stroiki czy kompozycje kwiatowe starannie przygotowane przez profesjonalnych florystów. Aby dodać uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii zakład oferuje również oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Wszyscy żałobnicy mają możliwość skorzystania z komfortowego transportu na cmentarz czy do kościoła. Zakład Pogrzebowy DZIERŻĘGA jest gwarantem usług pogrzebowych na najwyższym poziomie staranności i profesjonalizmu. Każdy Klient, który potrzebuje zorganizować pogrzeb, może zaufać ogromnemu doświadczeniu i wiedzy pracowników oraz ich pełnemu zaangażowaniu w swoją pracę.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Dzierżęga

Zakład Pogrzebowy DZIERŻĘGA ma swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 154, ale Klienci mogą uzyskać pomoc jeszcze w dwóch innych biurach na terenie Wodzisławia – zakłady pogrzebowe Wodzisław Śląski. Otwarci pracownicy służą radą i szeroko pojętą pomocą w organizacji pogrzebu całodobowo, każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat wodzisławski.