Historia Zakładu Pogrzebowego Dzierżęga

Firma pogrzebowa DZIERŻĘGA istnieje na rynku funeralnym od 1959 roku. W ofercie znajduje się kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych. Korzystając z usług tej firmy otrzymacie Państwo niezbędne wsparcie, oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie przygotowań. Co istotne na życzenie klienta, nieodpłatnie, a po otrzymaniu od Rodziny niezbędnego upoważnienia, pracownicy są w stanie dopełnić wszystkich formalności związanych z uzyskaniem m.in. zasiłku pogrzebowego. Pracownicy zawsze wykonują swoje obowiązki z wyjątkowym zaangażowaniem i sumiennością. Priorytetem jest, aby ostatnia posługa odbyła się z zachowaniem najwyższego szacunku zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla najbliższych.

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Dzierżęga

Zakład zajmuje się kompleksową organizacją każdej ceremonii pogrzebowej, zarówno jeśli chodzi o uroczystości wyznaniowe, jak i o uroczystości świeckie prowadzone przez mistrza ceremonii. Jeżeli chodzi o rodzaj pochówku, również w tej kwestii pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie. Zajmą się przygotowaniem pogrzebu tradycyjnego z użyciem trumny, jak i urnowego, poprzedzonego kremacją. Zakład pogrzebowy DZIERŻĘGA posiada szerokie zaplecze techniczne, które w znacznym stopniu ułatwia organizację pracy, zwiększa ilość oraz podnośni jakość świadczonych usług. W usługach firmy znajduje się także proces kremacji, który odbywa się z zastosowaniem nowoczesnej technologii, która z kolei jest gwarancją wysokiej jakości usług. Zakład posiada również możliwość przechowania Osoby Zmarłej w chłodni, to właśnie tam pozostanie do dnia ceremonii pogrzebowej. Właściciele zdają sobie sprawę, jak trudny jest to czas w życiu każdego człowieka. W związku z tym do Państwa dyspozycji została oddana kaplica, która umożliwia spokojne i kameralne pożegnanie z najbliższą osobą. Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Pracownicy po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia oraz ustaleniu podstawowych informacji dojadą pod wskazany adres. Niezależnie czy jest to dom prywatny, szpital, czy dom opieki w każdym z tych przypadków zajmą się przetransportowaniem Osoby Zmarłej do specjalistycznej chłodni. Zakład dysponuje flotą profesjonalnych, spełniających wszelkie wymogi sanitarne, karawanów, które umożliwiają zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy.

Właściciele przykładają również dużą wagę do personelu, który tworzą osoby profesjonalne, doświadczone i odpowiednio przygotowane do obsługi każdej ceremonii pogrzebowej. Na życzenie najbliższych kadra dopełni wszelkich formalności w imieniu Rodziny, zarówno jeśli chodzi o sprawy urzędowe, jak i te konieczne do ustalenia w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza. Firma w swojej ofercie posiada szereg akcesoriów pogrzebowych, które dostępne są w większości biur. Dla Właścicieli bardzo ważne jest to, aby Rodzina mogła dokonać wszelkich zakupów na miejscu, nie jest to bowiem najlepszy czas, aby szukać odpowiednich akcesoriów i dokładać Rodzinie kłopotu w kwestii dostępności niezbędnych elementów pochówku. W ofercie znajdą Państwo m.in. szeroki wybór trumien tradycyjnych, kremacyjnych, a także urn na prochy zmarłych. Możecie być Państwo spokojni także o zakup odzieży dla Osoby Zmarłej, krzyży, tabliczek, czy nawet przygotowanie klepsydr. Dodatkowo firma oferuje transport żałobników na cmentarz, bądź pod każdy inny wskazany adres. Pięknym dopełnieniem każdej uroczystości jest obecność profesjonalnych muzyków i oprawa muzyczna, która zapewnia podniosłą atmosferę i podobnie jak kwiaty jest wyrazem szacunku. Jeśli chodzi o oprawę florystyczną, również w tej kwestii możecie Państwo zdać się na fachowców, którzy w konsultacji z Rodziną wykonają wskazane kompozycje kwiatowe, mogą to być wiązanki, wieńce pogrzebowe, bukiety okolicznościowe, lub stroiki na trumny, czy urny.

Pracownicy z wyrozumiałością podchodzą do każdej rozmowy, już na samym początku starają się ustalić jak najwięcej szczegółów przebiegu ceremonii, aby nie niepokoić Rodziny w dalszych dniach i umożliwić spokojne przeżywanie żałoby. Każda oferta zostaje w sposób indywidualny przygotowana zarówno do oczekiwań, jak i możliwości finansowych najbliższych.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Dzierżęga

Firma posiada aż pięć biur, które mieszczą się na terenie śląska, z czego trzy znajdują się w Wodzisławiu Śląskim. Jedno z nich mieści się przy ul. 26 Marca 154. Duża ilość lokalizacji sprawia, że zawsze macie Państwo możliwość dojechać pod najbliższy Państwu adres. Z uwagi na wyjątkową specyfikę firmy, kontakt telefoniczny z zakładem możliwy jest przez całą dobę. Pracownicy chętnie służą wsparciem oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.